26 Mayıs 2017, Cuma 10:07:48

"Tel Aviv-Antalya uçuşları için çalışma yapılıyor"

Antalya Valisi Karaloğlu, İsrailli gazetecilere Antalya’yı anlattı. Karaloğlu, THY seferlerinin başlamasıyla turist sayısının artacağı ifade etti.
  • Bu tarz haberleri okuyunca aklima , ucaktan can yeleklerini calan , oteldeki kutu kolanin altini igneyle delip icen ve yerine su dolduran , ayni sekilde otelde halidan abajura vede tv ye ne varsa yaninda goturen , restoranlarda 15 kisilik turist kafilesinin hesap odemeden buhar olmasi fln geliyor.
  • Sayın vali , geçenlerde şiddetli yağmur yağdı. Peki Antalya havalimanı ne haldeydi ? Her sene bakıma giren havalimanı körüklerinden su girdi , havalimanı çatısından içeriye su girdi! Önce havalimanını onarın! Bu bahsettiğiniz uçuşlar zaten var! Rezil olunuyor!aylardır terminal bakım onarımda , ama hiç bir şey yok! Saygılar
  • Pegasusun zaten her gün full dolu seferleri var :)))
  • Kostümsüz tanıyamadım.

Antalya Valisi Karaloğlu, İsrailli gazetecilere Antalya’yı anlattı. THY seferlerinin başlamasıyla turist sayısının artacağı öngörüldü

Temaslarda bulunmak için İsrail'e gelen Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türkiye'nin İsrail Büyükelçiliği tarafından Tel Aviv Türk Kültür Merkezi'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi. Vali Karaloğlu, İsrail ve Türkiye arasında turizm açısından en iyi yılın 2008 olduğunu hatırlatarak "Bu seneki rezervasyonlara baktığımızda geçen yılki yüzde 60'lık artışın 2017'de de devam edeceğini görüyoruz" dedi.

"THY'NİN TARİFELİ SEFER ÇALIŞMASI VAR"

Antalya'yı İsrailli turistler için cazip kılan en önemli özelliklerinden birinin de yakın olması olduğunu ifade eden Karaloğlu, "Antalya ile Tel Aviv arasındaki mesafe Ankara kadar. Şimdi THY'nin tarifeli uçuş çalışması var. Bu başladığında Antalya-Tel Aviv arası ulaşımı çok daha kolay olacak" dedi.

Antalya'nın şu anda dünyanın en huzurlu ve güvenli turizm destinasyonlarından bir tanesi olduğuna da değinen Karaloğlu, güvenlik konusunda her türlü tedbiri aldıklarını belirtti. Karaloğlu, İsrailli basın mensuplarını da bir organizasyonla Antalya'da ağırlamak istediklerini kaydetti.

"Tel Aviv-Antalya uçuşları için çalışma yapılıyor"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Zenci Rus ~ 1 yıl önce
Bu tarz haberleri okuyunca aklima , ucaktan can yeleklerini calan , oteldeki kutu kolanin altini igneyle delip icen ve yerine su dolduran , ayni sekilde otelde halidan abajura vede tv ye ne varsa yaninda goturen , restoranlarda 15 kisilik turist kafilesinin hesap odemeden buhar olmasi fln geliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlker ~ 1 yıl önce
Sayın vali , geçenlerde şiddetli yağmur yağdı. Peki Antalya havalimanı ne haldeydi ? Her sene bakıma giren havalimanı körüklerinden su girdi , havalimanı çatısından içeriye su girdi! Önce havalimanını onarın! Bu bahsettiğiniz uçuşlar zaten var! Rezil olunuyor!aylardır terminal bakım onarımda , ama hiç bir şey yok! Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pegasus ~ 1 yıl önce
Pegasusun zaten her gün full dolu seferleri var :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sn Vali'yi ~ 1 yıl önce
Kostümsüz tanıyamadım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayt ~ 1 yıl önce
Ulan :D :D

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000