08 Ekim 2009, Perşembe 18:29:55

TEKNİK'TE SEÇİM SONA ERDİ

Teknik A.Ş'deki delege seçiminin galibi Atilay Ayçin oldu.
  • Asiri talep ve Yusuf bey zamaninda teknik iyice kontrolden cikti , ozel kadrolar+ ilave+ ek zamlar+ fazla mesailer falan , bu nun tepkisini cekiyor suan teknisyenler yazik , olcuyu kacirip dengeyi bozdunuz yeni gelen calisanlar bu sorunu uzun yillar az gelir elde ederek odeyecek malesef
  • merak etme çoğunluk öyle düşünmüyor.hatta 5 sene dirsek çürüten ingilizce bilen shyo mezunları bile maaş almadan çalışıyor artık(300 tl harçlık devlet veriyor şirket değil) yeni girene pas zed falan yok.hiçbir şey yok.yakında ikramiye de kalkacak. teknikte ikramiye olduktan sonra kimse bir yere gitmez.
  • sanki disardan egitim alip geldiniz , thy ao sayesinde ucak teknisyeni oldunuz ne kompleksli tayfa imis bu teknisyenlerrr. aman ki amann yani , utanmasa pilot tan fazla maas talep edecekler .teknik liseyi bitir sirket imkanlari ile egitim al , simdide aldigini begenme , disarisi serbest , bas istifayi al 6000 avroyu neden bekliyorsun thy ao da !!!
  • pilot maaşları 6500-7000 avro oldu. teknisyen maaşları hala max. 3000 avro civarında piyasada! Tebrikler başkan: sendika-yönetim kolkola,yola devam.... hadi ordan sizde:))))))))))

Atilay Ayçin ve Hasan Biçer'in iki ayrı listeyle girdiği delege seçimleri az önce sona erdi.

Seçimlerde Ayçin oyların 1209'unu, Biçer ise 534'ünü aldı.

Bu sonuçlarla birlikte Ayçin, Teknik'teki 39 delegeyi genel seçimlerde oy kullanmak üzere belirleme hakkına sahip oldu.

Teknik A.Ş'deki seçimlerde toplam 1751 oy kullanıldı. Bu oylardan 5'i boş çıktı, 5'i de mükerrer sayıldı.

TEKNİK'TE SEÇİM SONA ERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 9 yıl önce
Asiri talep ve Yusuf bey zamaninda teknik iyice kontrolden cikti , ozel kadrolar+ ilave+ ek zamlar+ fazla mesailer falan , bu nun tepkisini cekiyor suan teknisyenler yazik , olcuyu kacirip dengeyi bozdunuz yeni gelen calisanlar bu sorunu uzun yillar az gelir elde ederek odeyecek malesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
merak etme çoğunluk öyle düşünmüyor.hatta 5 sene dirsek çürüten ingilizce bilen shyo mezunları bile maaş almadan çalışıyor artık(300 tl harçlık devlet veriyor şirket değil) yeni girene pas zed falan yok.hiçbir şey yok.yakında ikramiye de kalkacak. teknikte ikramiye olduktan sonra kimse bir yere gitmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
sanki disardan egitim alip geldiniz , thy ao sayesinde ucak teknisyeni oldunuz ne kompleksli tayfa imis bu teknisyenlerrr. aman ki amann yani , utanmasa pilot tan fazla maas talep edecekler .teknik liseyi bitir sirket imkanlari ile egitim al , simdide aldigini begenme , disarisi serbest , bas istifayi al 6000 avroyu neden bekliyorsun thy ao da !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
pilot maaşları 6500-7000 avro oldu. teknisyen maaşları hala max. 3000 avro civarında piyasada! Tebrikler başkan: sendika-yönetim kolkola,yola devam.... hadi ordan sizde:))))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000