03 Temmuz 2017, Pazartesi 19:23:11

TEI Programlar Direktörü FETÖ'den tutuklandı

Eskişehir'de, FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında, TUSAŞ Motor Sanayi AŞ Programlar Direktörü tutuklandı.
  • evet
  • Güzelim memleketi ne hale getirdiniz.. Hepsi iddia, hukuk yok, tutukla, suçu yoksa bile bir suç bulursunuz, zaten işiniz bu, gündemi değiştir, çalmaya devam et.. Ahiret var, allah korkusu olmayana bunu anlatmak zor..
  • Ben de azılı bir fetöcü biliyorum. Şöyle uzun boylu, agresif bir arkadaş. Bitsin bu hasret gel hocam boynuna sarılayım derdi
  • hangi daire başkan'ları daha fetöcü?

Eskişehir'de, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında, TUSAŞ Motor Sanayi AŞ (TEI) Programlar Direktörü tutuklandı.

İl Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri tarafından kent merkezinde eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Operasyonda, örgütün gizli haberleşme programı ByLock kullandığı iddia edilen TEI Programlar Direktörü Muhammet Levent Şenel gözaltına alındı.

Daha önce Milli Savunma Bakanlığına bağlı Savunma Sanayii Müsteşarlığında Alt Sistemler Daire Başkanlığı da yapan şüpheli, sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

TEI Programlar Direktörü FETÖ'den tutuklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

yetmez ama ~ 1 yıl önce
evet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
inş ~ 1 yıl önce
darısı senin başına inş:)
A9 ~ 1 yıl önce
Güzelim memleketi ne hale getirdiniz.. Hepsi iddia, hukuk yok, tutukla, suçu yoksa bile bir suç bulursunuz, zaten işiniz bu, gündemi değiştir, çalmaya devam et.. Ahiret var, allah korkusu olmayana bunu anlatmak zor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
üzülme ~ 1 yıl önce
Allah yarına bırakır ama yanına bırakmaz!
İhbar ~ 1 yıl önce
Ben de azılı bir fetöcü biliyorum. Şöyle uzun boylu, agresif bir arkadaş. Bitsin bu hasret gel hocam boynuna sarılayım derdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ssm ~ 1 yıl önce
hangi daire başkan'ları daha fetöcü?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000