13 Şubat 2015, Cuma 19:23:39

TC-TUR HOUSTON'A NEDEN İNDİ?

Latin Amerika gezisini yarıda kesen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın uçağının plansız biçimde ABD’nin Houston şehrine indiği, yaklaşık üç saatin ardından yeniden havalandığı belirtildi.
  • Coriolisi anlatabilecekmisin acaba
  • Tamam ruzgar etkisi kesin ama cok fazla kimsenin ayikmadigi bi durum var CORIOLIS EFFECT arkadaslar Arastirin
  • Houstonlu kardeşlerimizden Akp ye oy istemiş de olabilir.. =/
  • Yorum yapan arkadaslarin toplami. 42. Kisi. Bunlar arasinda. En az 35 kisi Ucak. Ruzgari arkasina. Aldimi. Hizi dahada artar. Diyorlar. Itiraz eden arkadalar. Ya bir hocaya sorsunlar. Yada kursa. Gittikler vakit. Deste hocalara sorsunlar. Tabiki bilen hocaya. Her hoca. Her seyi bilmez. THY. Nin. Rotasi. Green land uzerinden veriyorla Ve bostona istanbuldan 9 saatte logana inmesi lazimken. 11. Saatte indik her zaman boyle Halbuki istanbul New york. 10 saattir Ve ok yanusu 4 saat. Te aliyoruz. Boston. Uzerinden. Bir saat sonra Nev yorktayiz. Neden. Boston 11. Saat olsun.

Bloomberg’in haberine göre Meksika gezisinin ardından Türkiye’ye dönüş yoluna koyulan Erdoğan’ın uçağı, uçuş kayıtlarına göre Houston’daki George Bush Havalimanı’na doğru inişe geçti.

Cumhurbaşkanı'nın uçağının Houston'a inme sebebi olarak yakıt ikmali gösterildi. Cumhurbaşkanlığı kaynakları uçağın kalkışta hava koridorunun yoğunluğu nedeniyle daha fazla yakıt harcadığını, riske girmemek adına böyle bir ikmal yapıldığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu gece saat 23:00 sularında Türkiye'de olması bekleniyor.

TC-TUR HOUSTON'A NEDEN İNDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (69)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Coriolisi anlatabilecekmisin acaba

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bilmislik yapmayin ~ 3 yıl önce
Tamam ruzgar etkisi kesin ama cok fazla kimsenin ayikmadigi bi durum var CORIOLIS EFFECT arkadaslar Arastirin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Oto ~ 3 yıl önce
Otomatik pilotla nirengi noktalarına göre devamlı bir düzeltme olduğu için bu kuvvetin etkisi olmaz.
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Houstonlu kardeşlerimizden Akp ye oy istemiş de olabilir.. =/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Yorum yapan arkadaslarin toplami. 42. Kisi. Bunlar arasinda. En az 35 kisi Ucak. Ruzgari arkasina. Aldimi. Hizi dahada artar. Diyorlar. Itiraz eden arkadalar. Ya bir hocaya sorsunlar. Yada kursa. Gittikler vakit. Deste hocalara sorsunlar. Tabiki bilen hocaya. Her hoca. Her seyi bilmez. THY. Nin. Rotasi. Green land uzerinden veriyorla Ve bostona istanbuldan 9 saatte logana inmesi lazimken. 11. Saatte indik her zaman boyle Halbuki istanbul New york. 10 saattir Ve ok yanusu 4 saat. Te aliyoruz. Boston. Uzerinden. Bir saat sonra Nev yorktayiz. Neden. Boston 11. Saat olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000