21 Haziran 2017, Çarşamba 14:21:57

TCI, 155 uçağın kabin içi mutfağını üretecek

TCI Kabin İçi Sistemleri A.Ş. (Turkish Cabin Interior), SpiceJet’in filosuna yeni katılacak 155 adet B737 MAX uçaklarının kabin içi mutfaklarını üretecek.
  • Her zamanki gibi en iyisi...
  • Galley kızlardan daha guze
  • Fadime ve emine tiplerden vaz gecin
  • Ingilizce ogrensinler

Türk Hava Yolları'nın iştiraklerinden olan TCI Kabin İçi Sistemleri A.Ş. (Turkish Cabin Interior), SpiceJet’in filosuna yeni katılacak 155 adet B737 MAX uçaklarının kabin içi mutfaklarını üretecek.
 
Endüstriyel kabin içi tasarımı, sertifikalandırılması ve üretimi alanında havacılık endüstrisinde dünya çapında bir oyuncu olan TCI, yeni 155 adet B737 MAX uçaklarının galley’lerini üretmek için SpiceJet ile anlaşma sağladı. Anlaşmaya göre üretilen galley’lerin teslimatları Ağustos 2018'de başlayacak ve 2024 yılına kadar devam edecek.

Hindistan'ın en büyük havayollarından biri olan SpiceJet,  Türkiye’de TCI tarafından üretilecek galley’ler ile donatılacak yeni uçaklarıyla pazardaki konumunu güçlendirecek.

TCI, SpiceJet ile yapılan anlaşma sonrası Güney Asya pazarındaki konumunu pekiştirmekten memnuniyet duyuyor. TCI Genel Müdürü Çetin Tuğtağ, "TCI’ın akıllı tasarım felsefesi ile hayata geçirdiği, hafif ancak dayanıklı mutfak sistemlerinin kısa süre içinde gördüğü ilgi ve imzaladığımız satış anlaşması bizleri gururlandırıyor. Gerçekleştirilen ihracatın şirketimize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

TCI, 155 uçağın kabin içi mutfağını üretecek

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Tk başka ~ 1 yıl önce
Her zamanki gibi en iyisi...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 1 yıl önce
Galley kızlardan daha guze

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T ~ 1 yıl önce
Fadime ve emine tiplerden vaz gecin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Br ~ 1 yıl önce
Ingilizce ogrensinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000