09 Haziran 2016, Perşembe 13:32:44

TAV ve Sani Şener zirveye çıktı

TAV Havalimanları, Extel Surveys Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi’nde yatırımcı ilişkileri alanında bir kez daha Türkiye’nin en iyi şirketi seçildi.
  • TAV A bende Tav oldum yav!!!!
  • HELAL OLSUN TAV'A. BEN NE ŞİRKETLER GÖRDÜM; MÜDÜR ALTINDAKİ BEYAZ YAKAYA KOMİK PARALAR VERDİĞİ YETMEZMİŞ GİBİ BİR DE OTOPARK PARASI İSTEYEN, FAZLA MESAİ DİYE BİR KAVRAMIN İCAT EDİLMEDİĞİ,SERVİS ŞÖFÖRLERİNİN ÇALIŞANLARI AZARLAYIP KAFALARINA GÖRE GÜZERGAH SEÇTİĞİ, SAAT 16:50'DE MARARAY SERVİSİNDE YER KAPMAK İÇİN KOŞTURAN VİZYONER ÇALIŞANLARIN OLDUĞU KAPİTALİST PATRON ŞİRKETLERİNE İNAT ÖDÜLLERİ ALMAYA DEVAM EDECEK. GERÇEKTEN TÜRKİYE'NİN EN KURUMSAL ŞİRKETLERİNDEN BİRİ.
  • Sizin üst yönetim avcılık kulubüne kayıtlı herhalde, atışta çok iyisiniz. Atıcılıkta da en iyi ödülü size gelmeli :))
  • BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERKEN BİR TEK ÜVEY EVLAT GÖRDÜĞÜN TAV ÖZEL GÜVENLİĞİNDE MAAŞLARINA İYİLEŞTİRME YAPTIRMANI DİLİYORUZ..

TAV Havalimanları, Extel Surveys Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi’nde yatırımcı ilişkileri alanında bir kez daha Türkiye’nin en iyi şirketi seçildi. TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener “en iyi CEO", Finans Başkan Yardımcısı Burcu Geriş "en iyi ikinci CFO" ve Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen de "en iyi yatırımcı ilişkileri profesyoneli" oldu.

Havalimanı işletmeciliği alanında Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları, Extel Surveys tarafından 43. kez düzenlenen Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi’nde yatırımcı ilişkileri alanında Türkiye’nin en iyi şirketi seçildi. TAV Havalimanları İcra Kurulu Başkanı Sani Şener de Türkiye'nin en iyi CEO’su olarak gösterildi.

TAV Havalimanları Yönetim Kurulu üyesi ve İcra Kurulu Başkanı Sani Şener: “TAV Havalimanları üst üste beş senedir Extel anketinde yatırımcı ilişkileri alanında Türkiye’nin en iyi şirketi seçiliyor. Tüm dünyadan yirmi binden fazla katılımcı ile gerçekleştirilen bu ankette bu yıl aldığımız ödüllerin diğer yıllara nazaran bizim için bir kat daha anlamlı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Havacılık sektörü, gerek dünyada gerekse ülkemizde artan güvenlik sorunları nedeniyle zor bir dönemden geçiyor. Sektördeki bunca olumsuzluk ve belirsizliğe karşın sadece iyi zamanlarda değil kötü zamanlarda da yatırımcımızın karşına çıkarak, şirketin ve sektörün geleceği hakkında onları içtenlikle bilgilendirmekten bir adım bile geri durmadık. Her şeye rağmen Türkiye uluslararası yatırımcıların ilgi odağı olmaya devam ediyor ve TAV Havalimanları olarak yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisini çekerek onların daha fazla yatırım yapmasını sağlamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak ana hedefimiz ” dedi.

Extel Surveys tarafından tüm dünyadan yaklaşık yirmi bin kişinin değerlendirmesiyle gerçekleştirilen Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi’nde TAV Finans Başkan Yardımcısı Burcu Geriş, Türkiye’de "en iyi ikinci CFO"; Yatırımcı İlişkileri Direktörü Nursel İlgen, Türkiye’nin "en iyi yatırımcı ilişkileri profesyoneli" oldu.

TAV Havalimanları’nın Extel Surveys’de son sekiz yılda aldığı ödüller aşağıda yer almaktadır:
 

 

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

 

En iyi CEO – Sani Sener

2

1

1

2

7

1

1

1

En iyi CFO – Burcu Geris

    

8

2

1

2

En iyi Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi - Nursel Ilgen, CFA

2

1

2

1

3

1

1

1

En iyi Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi - Ali Ozgu Caneri

   

10

2

8

3

13

En iyi Yatırımcı İlişkileri Yetkilisi - Besim Meric

    

7

13

2

15

En iyi Yatırımcı İlişkileri Birimi

   

1

1

1

1

1

                  

 

TAV ve Sani Şener zirveye çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Ömer ~ 2 yıl önce
TAV A bende Tav oldum yav!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRAVO ~ 2 yıl önce
HELAL OLSUN TAV'A. BEN NE ŞİRKETLER GÖRDÜM; MÜDÜR ALTINDAKİ BEYAZ YAKAYA KOMİK PARALAR VERDİĞİ YETMEZMİŞ GİBİ BİR DE OTOPARK PARASI İSTEYEN, FAZLA MESAİ DİYE BİR KAVRAMIN İCAT EDİLMEDİĞİ,SERVİS ŞÖFÖRLERİNİN ÇALIŞANLARI AZARLAYIP KAFALARINA GÖRE GÜZERGAH SEÇTİĞİ, SAAT 16:50'DE MARARAY SERVİSİNDE YER KAPMAK İÇİN KOŞTURAN VİZYONER ÇALIŞANLARIN OLDUĞU KAPİTALİST PATRON ŞİRKETLERİNE İNAT ÖDÜLLERİ ALMAYA DEVAM EDECEK. GERÇEKTEN TÜRKİYE'NİN EN KURUMSAL ŞİRKETLERİNDEN BİRİ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Avcımısınız ~ 2 yıl önce
Sizin üst yönetim avcılık kulubüne kayıtlı herhalde, atışta çok iyisiniz. Atıcılıkta da en iyi ödülü size gelmeli :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TAV ~ 2 yıl önce
BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERKEN BİR TEK ÜVEY EVLAT GÖRDÜĞÜN TAV ÖZEL GÜVENLİĞİNDE MAAŞLARINA İYİLEŞTİRME YAPTIRMANI DİLİYORUZ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000