02 Ağustos 2016, Salı 12:17:51

TAV Pasaport Kart'tan ücretsiz internet

Havalimanlarında hızlı ve konforlu bir seyahat deneyimi sunan TAV Passport Kart, şimdi de üyelerine 100’den fazla ülkede 50 milyondan fazla noktada sınırsız internet erişimi sağlıyor.
  • kart cok ucuz 1700 TL :)
  • Reklamlari izlediniz ;)))
  • Passaportlara zam gelince tabi böyle saçma sapan yapacak ben olursam uçakta hemen uyurdum
  • sacma sapan birsey

Havalimanlarında hızlı ve konforlu bir seyahat deneyimi sunan TAV Passport Kart, şimdi de üyelerine 100’den fazla ülkede 50 milyondan fazla noktada sınırsız internet erişimi sağlıyor.

Havalimanlarında güvenlik ve pasaport noktalarında hızlı geçiş, ücretsiz lounge kullanımı, ücretsiz otopark ve vale, duty-free ve restoranlarda indirimler, özel şoförlü transfer ve daha pek çok ayrıcalığı içeren TAV Passport Kart, üyelerine tüm dünyada yaklaşık 50 milyon noktada kablosuz internet ayrıcalığını da sunuyor.

TAV Passport Kart üyeleri kendilerine gelecek e-postadan iPass uygulamasını indirerek mobil cihazlarından ücretsiz olarak sınırsız internet erişimine sahip olabilecek.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Ali Bora İşbulan “TAV İşletme Hizmetleri olarak İstanbul Atatürk Havalimanı’nda edindiğimiz deneyimle geliştirdiğimiz çözümleri bugün demiryolları ve denizyolları gibi farklı ulaşım modlarında ve küresel ölçekte sunuyoruz. Konforlu ve hızlı bir seyahat beklentisi olan misafirlerimiz için yola çıktıkları noktadan varış noktalarına kadar her aşamada ayrıcalıklı bir hizmet sağlıyoruz. Bugün 18 bine yakın üyesi bulunan TAV Passport Kart, özellikle havalimanlarında kusursuz bir seyahat deneyimi sunuyor. Günümüzde internet erişimi ve her an bağlı kalabilmek önem kazandı. Uluslararası iş ortaklarımızla işbirliği yaparak misafirlerimiz sınırsız, güvenli ve yaygın internet erişimi sağlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Üyelerimizin seyahatlerini yakından takip ederek ihtiyaçlarını tespit edip kartımızı daha anlamlı kılmak için en uygun çözümleri geliştirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Dünyanın en geniş kablosuz internet ağı olan iPass uygulaması, tek kurulumla 100’den fazla ülkede havalimanları, oteller, tren istasyonları, feribotlar ve restoranları da kapsayan 50 milyondan fazla noktada kesintisiz ve güvenli internet erişimi sunuyor.

TAV Passport Kart üyeleri, ücretsiz internet hizmetine iPass ve Hub One işbirliğiyle ulaşıyor. ADP Group’un iştiraki olan ve havalimanları telekomünikasyon çözümleri konusunda uzmanlaşan Hub One, Paris’in Orly ve Roissy havalimanlarında ağ ve bilişim hizmetleri sunuyor.

TAV Passport Kart ayrıcalıkları Türkiye’de İstanbul Atatürk, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir Adnan Menderes, Ankara Esenboğa ve Milas-Bodrum havalimanlarında yer alıyor. Classic, Plus ve Edition olmak üzere üç farklı segmentte üyelerine hizmet veren TAV Passport Üyelik Programı hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 25 75’i arayabilir ya da www.tavpassport.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

TAV Pasaport Kart'tan ücretsiz internet

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

1700TL ~ 2 yıl önce
kart cok ucuz 1700 TL :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu bir ilandir ~ 2 yıl önce
Reklamlari izlediniz ;)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone ~ 2 yıl önce
Passaportlara zam gelince tabi böyle saçma sapan yapacak ben olursam uçakta hemen uyurdum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kim aliyor? ~ 2 yıl önce
sacma sapan birsey

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kim mi? ~ 2 yıl önce
Beles komur-makarna verse alirdin ama
Ztk ~ 2 yıl önce
Türkiye için erken bir ürün,eger şirket falan ödemiyor ise kimsenin kendi cebinden alacağını düşünmüyorum, On sene sonra tekrar dene tav..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000