06 Nisan 2011, Çarşamba 09:58:42

TATLISES, ALMANYA'YA UÇTU

Uğradığı saldırı sonucu vücudunun sol tarafı kısmi felç olan sanatçı İbrahim Tatlıses tedavi için Sağlık Bakanlığı'na ait ambulans uçakla Almanya'nın Münich şehrine götürüldü.
  • TATLISESİN DEDİĞİ GİBİ FİL'E HAZIRLANAN LOKMAYI KARINCALAR ÇEKEMEZ SİZİNKİ DE O MİSAL İYİ GECELER...
  • Ağzınıza sağlık ve sizi alnınızdan öpüyorum. Bu habere bir yorum yazsaydım ancak bu kadar güzel yazabilirdim. Tekrar teşekkürler...
  • bu memmlekete dogru düzgün insan olmanın bedeli hastane hastane dolaştırılıp yollarda can vermek...diğerlerinede buyur emrinde uçak helikopter demek
  • dedem istanbul un göbeğinde hastane hastane dolaştırılırken rahmetli oldu..bunun hesabını kim verecek??? niye bazıları daha ayrıcalıklı??? o da insan bir sözüm yok ama ona yapıyorsan bana da yapacaksın...koskoca başbakan ile cumhur başkanı bile ziyaret etti mafya özentisi,eski eşlerini vurduran,çete iddialarıyla yargılanan,polise hakaretten ceza alan adamı....bu ne demek aferin sana yaptıkların çok doğru ,seni destekliyoruz demek,öyle bu kafaları da bu kafalarla dolu olan toplum seçti..demek ki hallerinden memnunlar..devam edin bakalım nereye kadar????değil mi???
14 Mart'ta düzenlenen silahlı saldırıda yaralanan İbrahim Tatlıses'in Almanya'ya gidişi öncesinde ilk olarak saat 05.00 sıralarında tedavi gördüğü Maslak Acıbadem Hastanesi'nden alındı. Sağlık görevlilerinin nezaretinde İbrahim Tatlıses'i taşıyan ambulans polisin eskort eşliğiyle saat 05.45'de özel uçakların bulunduğu Atatürk Havalimanı Genel Havacılık Terminali'ne getirildi.

Tatlıses için havalimanında Sağlık Bakanlığı'na ait Hawker 900XP tipi ambulans uçak özel olarak hazırlandı. Ambulanstan dikkatli bir şekilde sedyeyle yere indirilen Tatlıses'in gazeteciler tarafından görüntülenmemesi için yakınları ve polisin çevresini kapattı. Sedyenin uçağa bindirilmesi sırasında da sanatçının yakınları üzerlerindeki montları çıkararak İbrahim Tatlıses'in yüzünün kapatmaya çalışması dikkat çekti. Sanatçının kameralara yansıyan görüntülerinde saçının kesildiği ve beyazlaştığı görüldü.

Tatlıses'e uçağa konulurken oğlu İdo'nun elini öptüğü görüldü. Sağ elindeki mendil ile yüzünü silen Tatlıses sağlık ekipleri tarafından uçağa konuldu. İbrahim Tatlıses'i taşıyan uçak saat 06:00'da Atatürk Havalimanı'ndan hareket etti. Oğlu Ahmet Tatlı babasına refakat ederken, Tatlıses'in tedavisinin Münich'te hangi hastanede devam edeceği belirtilmedi.

(İnternetHaber)

TATLISES, ALMANYA'YA UÇTU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 7 yıl önce
TATLISESİN DEDİĞİ GİBİ FİL'E HAZIRLANAN LOKMAYI KARINCALAR ÇEKEMEZ SİZİNKİ DE O MİSAL İYİ GECELER...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ağzınıza sağlık ve sizi alnınızdan öpüyorum. Bu habere bir yorum yazsaydım ancak bu kadar güzel yazabilirdim. Tekrar teşekkürler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bu memmlekete dogru düzgün insan olmanın bedeli hastane hastane dolaştırılıp yollarda can vermek...diğerlerinede buyur emrinde uçak helikopter demek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
dedem istanbul un göbeğinde hastane hastane dolaştırılırken rahmetli oldu..bunun hesabını kim verecek??? niye bazıları daha ayrıcalıklı??? o da insan bir sözüm yok ama ona yapıyorsan bana da yapacaksın...koskoca başbakan ile cumhur başkanı bile ziyaret etti mafya özentisi,eski eşlerini vurduran,çete iddialarıyla yargılanan,polise hakaretten ceza alan adamı....bu ne demek aferin sana yaptıkların çok doğru ,seni destekliyoruz demek,öyle bu kafaları da bu kafalarla dolu olan toplum seçti..demek ki hallerinden memnunlar..devam edin bakalım nereye kadar????değil mi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000