26 Mayıs 2017, Cuma 17:34:13

Tatil beldelerine THY dopingi

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok noktada kapasite artışına giden Türk Hava Yolları ayrıca, Türkiye’nin gözde tatil destinasyonlarından direkt uçuşlara başlıyor.
  • Antalya da yer hizmetleri kadrosu ağlıyor adam yok diye. Uçağa takoz atacak adam bile bulamıyon. Sen ek sefer koymuşsun da yeterli alt yapı var mı diye bak bi. Turkish Opet yetişemiyor, doco zor bela, TGS de her departmanda eksik adam çalışıyor. Millet her gün 12 saat apronda ne yemek yiyebiliyor, ne ihtiyacını giderebiliyor. Açlıktan yorgunluktan ayılan bayılan her gün birileri var. Yazık değil mi bu çalışanları her gün sıcakta 12-13 saat tutuyorsun, izin günü de akşam 9da çağırıyorsun. Her gün bir iş kazası, e bu tempoya normal. Apron ağlıyor, yhm ağlıyor, harekat ağlıyor. Millette sosyal hayatı denen bir şey bırakmadınız. Tahammül de bırakmadınız artık, kimse kimseyi kollamıyor bile herkes satıyor birbirini. Kimse mutlu değil. En baştakiler hariç.
  • Fazla dopingten diskalifiye olmasınlar
  • Trabzon ne iş ??? Ormanları yaktılar şimdi Arapları mı yerleştirecekler ????
  • Gökçeadaya istanbuldan yazın haftada en azından tek sefer olsa tatil beldeleri deniyor alın size belde

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok noktada kapasite artışına giden Türk Hava Yolları ayrıca, Türkiye’nin gözde tatil destinasyonlarından direkt uçuşlara başlıyor.

Bayrak taşıyıcı havayolu, Haziran ayı itibarıyla Orta Doğu ile Türkiye’nin ünlü tatil noktalarından Bodrum, Antalya ve Trabzon arasında karşılıklı uçuş düzenleyecek. Mevcut uçuşlarına söz konusu iç hat noktalarından Kuveyt, Riyad, Cidde, Dammam, El Kasım, Medine, Yanbu, Bağdat, Erbil, Süleymaniye ve Amman’a düzenlenecek direkt seferleri de ekleyecek olan Türk Hava Yolları, böylelikle bölgedeki yoğun yolcu trafiğine de alternatif sunmaya devam etmiş olacak.

İlâve uçuş rotalarıyla ilgili görüş bildiren Türk Hava Yolları Genel Müdürü ve İcra Komitesi Başkan Vekili Bilâl Ekşi; “Yolcularımıza, olabilecek en uygun uçuş olanaklarını sunmak, bizim öncelikli hedeflerimizden. Yabancı turistin, ülkemizin popüler tatil destinasyonlarına gösterdiği rağbetin sürekli artış göstermesi bizi son derece memnun ederken, bu yönlü bir strateji belirleme noktasında da harekete geçmemizi sağladı. Bahse konu rağbetin, diğer iç hat destinasyonlarımıza da yayılmasıyla, direkt uçuşlarımızı daha da çeşitlendiriyor ve artırıyor olacağız.” dedi.

Türk Hava Yolları bu kapsamda; Antalya – Cidde arasında haftada 2 frekans,  Antalya – Riyad arasında haftada 1 frekans, Antalya – Bağdat arasında haftada 2 frekans, Antalya – Erbil arasında haftada 2 frekans, Antalya – Amman arasında haftada 2 frekans, Antalya – Süleymaniye arasında haftada 2 frekans, Antalya – Kuveyt arasında ise yine haftada 2 frekans olmak üzere Antalya’ya haftada toplam 13 sefer düzenleyecek.

Ayrıca, Trabzon – Dammam arasında haftada 1 frekans, Trabzon - El Kasım arasında haftada 2 frekans, Trabzon – Yanbu arasında haftada 1 frekans, Trabzon – Kuveyt arasında haftada 5 frekans, Trabzon – Riyad arasında haftada 3 frekans, Trabzon – Medine arasında da haftada 1 frekans olmak üzere Trabzon’a da haftada toplam 16 sefer düzenlenecek.

Bununla birlikte bayrak taşıyıcı havayolu, Bodrum – Kuveyt arasında haftada tek frekans uçuş düzenleyecek.

Orta Doğu Bölgesi ve bazı iç hat noktaları arasında düzenlenecek detaylı uçuş tarifelerine; http://www.turkishairlines.com/tr-tr/kurumsal/basin-odasi/duyurular/duyuru/turk-hava-yollarindan-yaz-sezonuna-ozel-yeni-ucus-rotalari  üzerinden ulaşılabilir.

Türk Hava Yolları’nın yaz sezonu boyunca düzenleyeceği ek seferler bunlarla sınırlı kalmıyor. Ulusal bayrak taşıyıcı, Türkiye’nin ilk akla gelen deniz tatili merkezlerinden biri olan İzmir ile Almanya’da Münih, Hamburg, Berlin ve Stuttgart’ın yanı sıra Kuveyt arasında da ilâve uçuşlara başlıyor.

İzmir – Münih (MUC), İzmir – Hamburg (HAM), İzmir – Berlin (TXL) hatlarında icra edilecek karşılıklı seferler, haftada 2 frekans şeklinde planlanmış olup; İzmir – Münih seferleri 8 Temmuz; İzmir – Hamburg seferleri 24 Haziran; İzmir – Berlin seferleri ise, 2 Temmuz itibariyle düzenlenmeye başlayacak.

İzmir – Stuttgart (STR) ve İzmir – Kuveyt (KWI) seferleri, haftada 1 frekans şeklinde karşılıklı düzenlenecek olup; İzmir – Stuttgart seferleri, 26 Haziran, İzmir – Kuveyt seferleri ise, 30 Haziran itibariyle icra edilecek.

Tatil beldelerine THY dopingi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Ayt ~ 1 yıl önce
Antalya da yer hizmetleri kadrosu ağlıyor adam yok diye. Uçağa takoz atacak adam bile bulamıyon. Sen ek sefer koymuşsun da yeterli alt yapı var mı diye bak bi. Turkish Opet yetişemiyor, doco zor bela, TGS de her departmanda eksik adam çalışıyor. Millet her gün 12 saat apronda ne yemek yiyebiliyor, ne ihtiyacını giderebiliyor. Açlıktan yorgunluktan ayılan bayılan her gün birileri var. Yazık değil mi bu çalışanları her gün sıcakta 12-13 saat tutuyorsun, izin günü de akşam 9da çağırıyorsun. Her gün bir iş kazası, e bu tempoya normal. Apron ağlıyor, yhm ağlıyor, harekat ağlıyor. Millette sosyal hayatı denen bir şey bırakmadınız. Tahammül de bırakmadınız artık, kimse kimseyi kollamıyor bile herkes satıyor birbirini. Kimse mutlu değil. En baştakiler hariç.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amman Dikkat ~ 1 yıl önce
Fazla dopingten diskalifiye olmasınlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Trabzon Karadeniz ~ 1 yıl önce
Trabzon ne iş ??? Ormanları yaktılar şimdi Arapları mı yerleştirecekler ????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anonim ~ 1 yıl önce
Gökçeadaya istanbuldan yazın haftada en azından tek sefer olsa tatil beldeleri deniyor alın size belde

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000