25 Haziran 2013, Salı 15:16:42

TASSA'DAN SKY PERSONELİ İÇİN AÇIKLAMA

Havayolları Kabin Memurları Derneği (TASSA) Antalya şubesinden, Sky Airlines'in işten çıkardığı personelle ilgili açıklama geldi. Açıklamada şirketlerle boşta kalan personel için görüşdüğü belirtildi.
  • teşekkürler tassa,teşekkürler Nilgün hanım...
  • Nilgün Hanım her zaman ekibinin arkasında olmuştur her daim destek olmuştur.bu durumda da tabiki elinden geleni yapmaya çalışıyor.teşekkür ederizzzzz.
  • Bu Antalyadakı DISPATCHER dernegi ne ise yarar?? bilen gören varsa buraya yazsın arkadaslar
  • ben burada uzulecek bir durum goremiyorum beni soracak olursaniz ben de sky musterisiyim benim paramada el koydular bunlarin battigina ben inanmiyorum batmak nasil olur biliyormusunuz ekmeksiz susuz kalirsiniz evsiz hic kimseniz olmaz caresiz kalirsiniz o zaman batarsiniz bunlarin arabasi vat yati var kati var ooooooooooo bu nasil batmak kardeslerim bizleri resmen enayi yerine koydular dolandirildik amma parami onlara birakacak kadar enayi deyilim kurusuna kadar alacagim

TÜM HAVA YOLLARINA VE ONLARIN DEĞERLİ KABİN HİZMETLERİ MÜDÜRLERİNE..

Geçtiğimiz  günlerde Sky Hava Yollarında yaşanan üzücü olaydan ötürü kabin memurluğu görevine ara vermek zorunda kalan tüm arkadaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimiz iletiyoruz..

Yaşanan bu üzücü olayda  bu mesleğe gönül vermiş arkadaşlarımıza, sevdikleri işe biran evvel dönmeleri için TASSA olarak tüm şirketlerle görüşülerek işe geri dönmelerini sağlıyoruz. Umuyoruz ki hiçbir arkadaşımız boşta kalmayacak.

TASSA olarak bize desteklerini esirgemeyen Sky Hava Yollarının bu zor günlerinde yanımızda olan tüm havayollarına destekleri için ve arkadaşlarımızı değerlendirdikleri için hava yolu şirketlerine ve onların değerli kabin hizmetleri müdürlerine canı gönülden teşekkürlerimizi iletiyoruz.

TASSA
Hava Yolları Kabin Memurları Derneği
Antalya Şube Başkanı
Nilgün Uyan

TASSA'DAN SKY PERSONELİ İÇİN AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

kabin ~ 5 yıl önce
teşekkürler tassa,teşekkürler Nilgün hanım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabinnnnn ~ 5 yıl önce
Nilgün Hanım her zaman ekibinin arkasında olmuştur her daim destek olmuştur.bu durumda da tabiki elinden geleni yapmaya çalışıyor.teşekkür ederizzzzz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
skyy ~ 5 yıl önce
Bu Antalyadakı DISPATCHER dernegi ne ise yarar?? bilen gören varsa buraya yazsın arkadaslar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hortlak ~ 5 yıl önce
ben burada uzulecek bir durum goremiyorum beni soracak olursaniz ben de sky musterisiyim benim paramada el koydular bunlarin battigina ben inanmiyorum batmak nasil olur biliyormusunuz ekmeksiz susuz kalirsiniz evsiz hic kimseniz olmaz caresiz kalirsiniz o zaman batarsiniz bunlarin arabasi vat yati var kati var ooooooooooo bu nasil batmak kardeslerim bizleri resmen enayi yerine koydular dolandirildik amma parami onlara birakacak kadar enayi deyilim kurusuna kadar alacagim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000