23 Mart 2012, Cuma 16:01:04

TASSA ANTALYA'DAN İLK İCRAAT

TASSA Antalya Şubesi Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine seminer verdi...
  • Eski uniformalarin ceket yakalarina ve etek uclarina altin rengi kumas yama yapilmis ... Eski eteklere iki yerinden makasla yirtmac yapmislar T-shirt giymeye de devam ... Hani bi yorumcu demis ya "eski t-shirtlu uniformalar" diye ... Yenilerinde beyaz tshirtten baska birsey var da biz mi koruz resimdekiler tshirt degil mi ...
  • Sky Airlines'ın yeni üniformalarını harika buldum. Eski tişörtlü üniformalar ciddiyetsiz duruyordu, bu üniformalar ise bence şu anda diğer şirketlere kıyasla en şık üniforma:)
  • o şapkalı,sekiz yıl önceki genel müdür..mehmet çeçen..Onlarca kişiyi şirketten attıran,ama sonunda kendi de atılan adam..
  • tanıdığım en başarılı nadir insanlardan biri,kişiliği,duruşu,azmi ve yılların tecrübesi ile bu mesleği seçmek isteyen herkeze mesleğin ne kadar zor ama bir yandanda ne kadar güzel bir meslek olduğunun nadir ispatlarından birisi olduğunu düşündüğüm güzel insan...sana ve tassaya başarılarınızın devamını diliyorum.
TASSA'dan yapılan açıklamada:

Kabin Memurları Derneği Antalya Şubesi yeni yönetimi ile ilk faaliyetini geçtiğimiz günlerde Antalya Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi öğrencilerine verdiği seminer ile gerçekleştirdi. 
 
Kabin Memurluğunu halka anlatmak ve halkı bilinçlendirmek için çeşitli seminer etkinlikleri düzenleyeceklerinin haberini veren Tassa Antalya Şubesi, bu bağlamda Akdeniz Üniversitesi öğrencilerine Kabin Memurluğunun önemini ve gereklerini anlatan seminer gerçekleştirdi. 
 
Sky Havayollarının konferans salonunda düzenlenen seminerde katılımın oldukça yoğun olduğu gözlenirken öğrencilerin yanı sıra öğretim görevlileri de seminere katkıda bulundular. 
Akdeniz Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mehmet Çeçen'de seminerde konuşma yaparaktı. Çeçen, Tassa Antalya Şubesinin yaptığı bu organizasyonun kabin memurluğunun görünen ve görünmeyen yanlarının gösterilmesi adına önemli olduğunu, öğrencilerimize meslek seçiminde daha bilinçli olmaları konusunda çok faydalı olacaktır, şeklinde konuştu.    
 
Antalya Kabin Memurları Derneği Başkanı Nilgün Uyan, Kabin Memurluğu mesleğinin sadece uçakta yolculara servis yapmaktan daha fazlası olduğunu, bu mesleği tercih edecek öğrencilere seminerde gerekli bilgileri aktarmaya çalıştıklarını söyledi. Sıradaki projelerinin kabin memuru olan kişilerin ailelerine de mesleğin önemini anlatmak olduğunu, bununda çocuklarının işlerini hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmaları adına faydalı olacağını sözlerine ekledi. 
 
Seminer Antalya Üniversitesi öğrencilerinin hazırlayıp sahnelediği ufak tiyatro gösterisi ile son buldu.TASSA ANTALYA'DAN İLK İCRAAT

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
Eski uniformalarin ceket yakalarina ve etek uclarina altin rengi kumas yama yapilmis ... Eski eteklere iki yerinden makasla yirtmac yapmislar T-shirt giymeye de devam ... Hani bi yorumcu demis ya "eski t-shirtlu uniformalar" diye ... Yenilerinde beyaz tshirtten baska birsey var da biz mi koruz resimdekiler tshirt degil mi ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Sky Airlines'ın yeni üniformalarını harika buldum. Eski tişörtlü üniformalar ciddiyetsiz duruyordu, bu üniformalar ise bence şu anda diğer şirketlere kıyasla en şık üniforma:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
o şapkalı,sekiz yıl önceki genel müdür..mehmet çeçen..Onlarca kişiyi şirketten attıran,ama sonunda kendi de atılan adam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
tanıdığım en başarılı nadir insanlardan biri,kişiliği,duruşu,azmi ve yılların tecrübesi ile bu mesleği seçmek isteyen herkeze mesleğin ne kadar zor ama bir yandanda ne kadar güzel bir meslek olduğunun nadir ispatlarından birisi olduğunu düşündüğüm güzel insan...sana ve tassaya başarılarınızın devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000