11 Haziran 2015, Perşembe 10:15:01

Tarkim o uçaklar için yetkiyi kaptı

Atatürk Havalimanı’ndaki hangar yatırımı ile dikkat çeken Tarkim Air, yeni hangarında bakım yetkilerine yenilerini ekledi.
  • BURDA BASRİ,OZAN,SENOL İŞİ BİLİYO DİĞERLERİNİ ATIN GİTSİN not:stajerim melih abiyi hiç sevmiyom
  • EDEBIYAT YAPACAGINA ISINE BAK NECIP FAZIL... Ve BUNUN GIBI CEKEMEYEN ARKADASLAR... TURKIYE NIN EN BUYUK AIR TAXI ISLETMESI MI? EVEEEETTT... EN BUYUK HANGARI MI ? EVEEETTT... YAPILACAK DEDIGI ZAMAN YAPIYOR MU ? EVEEETTT... YETISEN PILOT ADAYLARI OZELLIKLE KENDI BUNYESI DAHIL BI YERE GIRDI MI ? EVEETTT... HAYIRLI OLSUN BASARILARININ DEVAMINI DILERIM DEMEKTEN ACÎZ ARKADASIM... HIC YAZMA YORUM YAPMA DA KENDINI KUCULTME BU DEVIN GOZUNDE ... OKULUMA VE SIRKETIME HAYIRLI OLSUN... BASARILAR DILIYORUZ TARKIM AILESINE... ;)
  • Tarkim mezunu olarak okulumun başarılarının devamını diliyorum.. Hayırlı olsun..
  • Tebrikler başarılar. Geçmişe dönmeyelim artık.

Atatürk Havalimanı’ndaki hangar yatırımı ile dikkat çeken Tarkim Air, yeni hangarında bakım yetkilerine yenilerini ekledi.

Tarkim Air,  yeni hangarına iki model için base maintenance yetkisini aldı. Tarkimair aldığı bu yetkiyle Hawker BAe Series 750/800XP/850XP/900XP ve Bombardier CL-600-2B16 (Variant CL604/CL605) uçakları için base maintenance yetkisine sahip oldu.

Türkiye’nin en büyük iş jeti hangarına ve iş jeti filosuna sahip olan Tarkimair,  bakım yetkisini daha da genişletmek için çalışmalarına devam ediyor. Yetkisine 3 uçak tipi eklemek amacıyla çalışmalarını hızlandıran Tarkimair, yıl sonuna kadar EASA yetkisini almayı amaçlıyor.

Tarkimair  ayrıca SHY-147 yetkisi için altyapı çalışmalarına devam ediyor.

©AirportHaberTarkim o uçaklar için yetkiyi kaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

isimsiz soyisimsiz ~ 3 yıl önce
BURDA BASRİ,OZAN,SENOL İŞİ BİLİYO DİĞERLERİNİ ATIN GİTSİN not:stajerim melih abiyi hiç sevmiyom

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
EDEBIYAT YAPACAGINA ISINE BAK NECIP FAZIL... Ve BUNUN GIBI CEKEMEYEN ARKADASLAR... TURKIYE NIN EN BUYUK AIR TAXI ISLETMESI MI? EVEEEETTT... EN BUYUK HANGARI MI ? EVEEETTT... YAPILACAK DEDIGI ZAMAN YAPIYOR MU ? EVEEETTT... YETISEN PILOT ADAYLARI OZELLIKLE KENDI BUNYESI DAHIL BI YERE GIRDI MI ? EVEETTT... HAYIRLI OLSUN BASARILARININ DEVAMINI DILERIM DEMEKTEN ACÎZ ARKADASIM... HIC YAZMA YORUM YAPMA DA KENDINI KUCULTME BU DEVIN GOZUNDE ... OKULUMA VE SIRKETIME HAYIRLI OLSUN... BASARILAR DILIYORUZ TARKIM AILESINE... ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NECİP FAZIL ~ 3 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun, başarılarınız daim olsun, devam etsin :) NASIL İYİMİ HOŞUNA GİTTİMİ :d HAHHAHAHAH hadi hadi bas PLAY'e devam et... Yorum özgürlüktür, Edebiyat'da ruhun gıdasıdır.
MEZUN THY F/O ~ 3 yıl önce
Tarkim mezunu olarak okulumun başarılarının devamını diliyorum.. Hayırlı olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrik ~ 3 yıl önce
Tebrikler başarılar. Geçmişe dönmeyelim artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000