16 Eylül 2009, Çarşamba 13:04:24

TARKİM, JAR-145 BELGESİNİ ALDI

Tarkim Havacılık, teknik servis destek hizmeti verebilme yetkisini içeren JAR-145 belgesini aldı.
  • BENCE TARKİM TEKNİK HİZMET KONUSUNDA ÖMER KAVCU'YU KADROSUN'A ALARAK EN İYİ SEÇİMİ YAPMIŞ BULUNUYOR. TARKİM'E BAŞARILAR DİLERİM.
  • tarkimin rakibi yok demiş arkadaş çünkü tarkimle yarışacak kadar kötü okul yok bence çok haklı
  • öğrenciye olan tavırlarını değiştirmedikçe bu okul mehter hareketini bile yapamaz. yerinde sayar hep. adana kadrosu değişmeden bir ilerleme olmaz o okulda.
  • değil 70 -7000 olsa ne olur işe almıyolar tarkiimden haklı olarak adamlar
  • Ben o listeden biriyim diyorsunda kim oldugunu yazmıyorsun biz de yedik yaz tarkimde cevap versin.Yapmayın arkadaşlar rakip olabilirsiniz ama inanın insanlar bu numaraları yemiyor.Somut yapılan işleriniz var ise onları yazın.İftira karalama Tarkimi etkilemez adamlar gördüğümüz kadarıyla sadece işlerini yapıyorlar.Meyveli agaç taşlanır diyoruz o zaman
  • Bazı yazan arkadaşlar düpedüz Tarkime iftira atıyor.Ben en az 10 kişi biliyorum havayollarına giden.Neden okula hemen yazılı itiraz etmiyorsun onlar da sen dogru söylüyor isen kaldırırlar bizde gerçeği ögreniriz.Bu numaralara milletin karnı tok başka yol bulun.Bnece hangi okulun adamı isen onu açıkça yazmalısın daha etkili olur.Tarkim geçenlerde 2009 yılında 70 ögrencisini kontrole sokmuş bence Tarkime saldıran diğer okullarında 2009 da ki rakamalarını açıklamaları lazım.Yetkiniz hayırlı olsun.Türkiyenin gururu olun.
  • ben o listede ismi olan kişilerden biriyim ve çoğunuda tanırım yalan yanlış yazılar yazmayalım lütfen
  • tarkimden mezun olupta line da uçan insan yok tarkim i kimse istemiyo bu camiada aman arkadaşlar gideceğiniz okulu çok dikkatli seçin uzulmeyin ne olursa size olur okul iki gun sora kapanır gider olan size olan olur
  • Tarkim kendisinde kaydı olmayan eğitim görmeyen bir ismi neden mezunlar listesine yazssın.Askerlere ATP teori kursunu Tarkim de diğer okullarda veriyor.Gerçekten tarkimle hiç bir ilgisi yok ise o isimler itiraz etsinler siz rakip okulu karalayacam diye başkalarının avukatlıgına soyunmayın
  • evet tarkimde atpl yetkisi var ama similatörde 1 saat ucuyon 200 eur verip,,,atpl veriyolar sanalpilot atpli başkada atpl falan yok :)))

Adana Havalimanı’nda 2 hangarı ve İstanbul Florya’daki tesisleriyle uçuş akademisi ile havacılık hizmetleri veren Tarkim Havacılık JAR-145 olarak bilinen teknik servis destek hizmeti belgesini aldı.

Tarkim Havacılık aldığı JAR-145 belgesiyle birlikte ülkemizde faaliyet gösteren ve 5700 kg. altındaki ağırlıktaki tüm uçaklara her türlü teknik destek verme yetkisine sahip oldu.

SHGM’den belgesini dün teslim alan Tarkim Havacılık’tan AirportHaber’e yapılan açıklamada, yeni dönem atılımlarındaki en önemli kilometre taşlarından birisini daha kat edildiği belirtildi.

TARKİM, JAR-145 BELGESİNİ ALDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Misafir ~ 9 yıl önce
BENCE TARKİM TEKNİK HİZMET KONUSUNDA ÖMER KAVCU'YU KADROSUN'A ALARAK EN İYİ SEÇİMİ YAPMIŞ BULUNUYOR. TARKİM'E BAŞARILAR DİLERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
tarkimin rakibi yok demiş arkadaş çünkü tarkimle yarışacak kadar kötü okul yok bence çok haklı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
öğrenciye olan tavırlarını değiştirmedikçe bu okul mehter hareketini bile yapamaz. yerinde sayar hep. adana kadrosu değişmeden bir ilerleme olmaz o okulda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
değil 70 -7000 olsa ne olur işe almıyolar tarkiimden haklı olarak adamlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ben o listeden biriyim diyorsunda kim oldugunu yazmıyorsun biz de yedik yaz tarkimde cevap versin.Yapmayın arkadaşlar rakip olabilirsiniz ama inanın insanlar bu numaraları yemiyor.Somut yapılan işleriniz var ise onları yazın.İftira karalama Tarkimi etkilemez adamlar gördüğümüz kadarıyla sadece işlerini yapıyorlar.Meyveli agaç taşlanır diyoruz o zaman

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bazı yazan arkadaşlar düpedüz Tarkime iftira atıyor.Ben en az 10 kişi biliyorum havayollarına giden.Neden okula hemen yazılı itiraz etmiyorsun onlar da sen dogru söylüyor isen kaldırırlar bizde gerçeği ögreniriz.Bu numaralara milletin karnı tok başka yol bulun.Bnece hangi okulun adamı isen onu açıkça yazmalısın daha etkili olur.Tarkim geçenlerde 2009 yılında 70 ögrencisini kontrole sokmuş bence Tarkime saldıran diğer okullarında 2009 da ki rakamalarını açıklamaları lazım.Yetkiniz hayırlı olsun.Türkiyenin gururu olun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ben o listede ismi olan kişilerden biriyim ve çoğunuda tanırım yalan yanlış yazılar yazmayalım lütfen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
tarkimden mezun olupta line da uçan insan yok tarkim i kimse istemiyo bu camiada aman arkadaşlar gideceğiniz okulu çok dikkatli seçin uzulmeyin ne olursa size olur okul iki gun sora kapanır gider olan size olan olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Tarkim kendisinde kaydı olmayan eğitim görmeyen bir ismi neden mezunlar listesine yazssın.Askerlere ATP teori kursunu Tarkim de diğer okullarda veriyor.Gerçekten tarkimle hiç bir ilgisi yok ise o isimler itiraz etsinler siz rakip okulu karalayacam diye başkalarının avukatlıgına soyunmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
evet tarkimde atpl yetkisi var ama similatörde 1 saat ucuyon 200 eur verip,,,atpl veriyolar sanalpilot atpli başkada atpl falan yok :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000