30 Mart 2012, Cuma 15:08:31

TARKİM, İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ’NDE!

Tarkim Havacılık, üniversite gezilerine devam ediyor...
  • Babanin parasiyla ucus egitimi yaparsan...... sektoru ve ucus okullarini iyi tanimazsan..... kendini sadece Turkiyede veya THYde pilotluk meslegini yapmak icin kisitlarsan veya kendine guvenin bunu gerektiriyorsa o zaman issiz olursun....... sizin gibilere 4+4+4 degil 14+14+14 egitim bile az!!!!
  • katilim sertifikasi vermisler. CV me koyardim is ararken yardimi olurdu.
  • İŞSİZ PİLOTLAR ÇOĞALSIN. ADAMIN YOKSA İŞ BULMAK ZOR.
  • 2023 hedefleri: 1500 issiz pilot
Tarkim Havacılık, bugüne kadar İstanbul Teknik Üniversitesi, Girne Amerikan Üniversitesi, Arel Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve İstanbul Kültür Üniversitesi’nde düzenlediği “Türk Sivil Havacılığın Dünü, Bugünü ve Yarını” konulu seminerlere bir yenisini daha ekleyerek 29 Mart Perşember günü İstanbul Aydın Üniversitesi’ne gitti. Havacılığa meraklı gençlerin sorularını yanıtlayan Tarkim yetkilileri, havacılık hakkında tüm merak edilenleri açıklamaya çalıştı.

Seminer sonrası öğrencilere katılım sertifikası verildi. Tarkim yetkilileri, üniversitelerde bu tür seminerler düzenleyerek gençleri havacılık konusunda bilgilendirmeyi ve Türk Sivil Havacılığı’nın bu gençler sayesinde gelişmesini istediklerini ifade ettiler. Ayrıca, Mayıs ayında Marmara Üniversitesi’nde, Haziran ayında İstanbul Üniversitesinde aynı konu başlıklı semineri vereceklerini belirterek, gençleri bu seminere davet ettiler.


TARKİM, İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ’NDE!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 6 yıl önce
Babanin parasiyla ucus egitimi yaparsan...... sektoru ve ucus okullarini iyi tanimazsan..... kendini sadece Turkiyede veya THYde pilotluk meslegini yapmak icin kisitlarsan veya kendine guvenin bunu gerektiriyorsa o zaman issiz olursun....... sizin gibilere 4+4+4 degil 14+14+14 egitim bile az!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
katilim sertifikasi vermisler. CV me koyardim is ararken yardimi olurdu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İŞSİZ PİLOTLAR ÇOĞALSIN. ADAMIN YOKSA İŞ BULMAK ZOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
2023 hedefleri: 1500 issiz pilot

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000