07 Mayıs 2014, Çarşamba 13:54:03

TARKİM FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

İstanbul merkezli uçuş eğitim merkezi Tarkim, pilotaj eğitim filosunu iki uçakla güçlendirdi.
  • bence okullar kendilerini geliştirirken ilk başta öğrenci alımlarına dikkat etsin şahsen parayı ver pilot ol ticaretinden ben memnun değilim kaptanlardan memnun değiller. bu saçma sistem yüzünden sektör karakterden yoksul insanlarla doldu taştı bu kadar başkasının kötülüğünü isteyen insan modeli olan bir sektör görmedim! adamın pilotluğun p si ile alakası yok. adamın üniv kazanacak kapasitesi yok ama yalanla bilmem neyle egoyla aydan bakıyor dünyaya ve böyle insanlar pilot oluyor..
  • Avrupada ve türkiyede kaç tane okul telefon üzerindeki uygulama üzerinden uçuşlarını ve okulunu takip ediyor acaba... Evet herşey 4x4 olmayabilir ama okulumdan hocalarımdan gayet memnunum. Diğer okullarda checkride'a girip geçen öğrenci sayısı ile okulumuzu kıyasladığımızda geçtiğimiz günlerde yaşanan Checkride fiyaskosunu heralde tüm türkiyedeki havacılık camiası duymuştur.. Her okul ve okulun öğrencisi kendi okulunun sorunları ile ilgilensin bence, ama BİZİ İZLEMEYE DEVAM ETMEK İSTEYEN VARSA, buyrun http://h.fanapp.mobi/tarkim_adana_base buradan bizi izlemeye devam edebilirsiniz. Sizlerde geliştirin tüm okullar geliştirsin, Yücel hocaya rica edelim Checkride sonuçlarınıda tüm dünya ile paylaşsın hodri meydan :) SAYGILAR
  • Değerli arkadaşlar, Emin olunuz ki bir sirkette simülator ve line eğitiminde hangi okuldan olduğunuza bakılmıyor.Maalesef birçok arkadaşımız TAF yorumlayamıyor,jeppesen chart okuyamıyor.O yüzden bırakın okulları mümkun oldukça kendinizi geliştirin.İlk aşamada sizi tek kurtaracak bilginizdir.
  • Okulun onemi yoktur onemli olan kendinizi gelistirmenizdir, ucus saatleri dolunca ayni kontrol hocalari gelir teste sokar sizi...Ama klavye basinda kiyaslama yapanlar elestiri yapanlar kendini gelistirememis oluyor malesef...sen kendini hangi okulda rahat hissedersen orda oku.allah sana beyin vermis arastr...sonucta mezunlarina bakinca hepsi havayollarinda hepsi ayni yerde kesisiyor...Bana gore Trkiyenin en kasıntili okulu ayjettr, bir muduru var cok dalgaci ve tuhaf ne iciyorsa kendini ne zannediyorsa...yani gorunuste bnden cok havaciliga gonul vermis gibi gozukuyor ama bos yani:) neysee allah sonumuzu hayirli etsin

Tarkim Uçuş Okulu, iki yeni uçağı daha filosuna katarak uçak sayısını 9’a çıkardı. Tarkim, biri glass kokpite sahip TC-EEB kuyruk tescilli Cesna 172R tipi diğeri PA-28 tipi TC-TAY kuyruk tescilli iki uçağı filosuna dahil etti.

İstanbul, Çorlu ve Adana olmak üzere üç noktada uçuş eğitimlerine devam eden Tarkim, bu yıl içinde filosuna yeni uçaklar ekleneceğini bildirdi.

Aynı zamanda hava taksi hizmeti de sunan Tarkim’in Atatürk Havalimanı’nda inşaatına devam ettiği 5 bin 300 metrekare büyüklüğündeki yeni hangarı da bu yıl içerisinde hizmete girecek.

İŞTE TARKİM'İN FİLOSUNA KATILAN O UÇAKLARTARKİM FİLOSUNU GÜÇLENDİRDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

öğrencipilot ~ 4 yıl önce
bence okullar kendilerini geliştirirken ilk başta öğrenci alımlarına dikkat etsin şahsen parayı ver pilot ol ticaretinden ben memnun değilim kaptanlardan memnun değiller. bu saçma sistem yüzünden sektör karakterden yoksul insanlarla doldu taştı bu kadar başkasının kötülüğünü isteyen insan modeli olan bir sektör görmedim! adamın pilotluğun p si ile alakası yok. adamın üniv kazanacak kapasitesi yok ama yalanla bilmem neyle egoyla aydan bakıyor dünyaya ve böyle insanlar pilot oluyor..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ÖĞRENCİ1982 ~ 4 yıl önce
Avrupada ve türkiyede kaç tane okul telefon üzerindeki uygulama üzerinden uçuşlarını ve okulunu takip ediyor acaba... Evet herşey 4x4 olmayabilir ama okulumdan hocalarımdan gayet memnunum. Diğer okullarda checkride'a girip geçen öğrenci sayısı ile okulumuzu kıyasladığımızda geçtiğimiz günlerde yaşanan Checkride fiyaskosunu heralde tüm türkiyedeki havacılık camiası duymuştur.. Her okul ve okulun öğrencisi kendi okulunun sorunları ile ilgilensin bence, ama BİZİ İZLEMEYE DEVAM ETMEK İSTEYEN VARSA, buyrun http://h.fanapp.mobi/tarkim_adana_base buradan bizi izlemeye devam edebilirsiniz. Sizlerde geliştirin tüm okullar geliştirsin, Yücel hocaya rica edelim Checkride sonuçlarınıda tüm dünya ile paylaşsın hodri meydan :) SAYGILAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Değerli arkadaşlar, Emin olunuz ki bir sirkette simülator ve line eğitiminde hangi okuldan olduğunuza bakılmıyor.Maalesef birçok arkadaşımız TAF yorumlayamıyor,jeppesen chart okuyamıyor.O yüzden bırakın okulları mümkun oldukça kendinizi geliştirin.İlk aşamada sizi tek kurtaracak bilginizdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Okulun onemi yoktur onemli olan kendinizi gelistirmenizdir, ucus saatleri dolunca ayni kontrol hocalari gelir teste sokar sizi...Ama klavye basinda kiyaslama yapanlar elestiri yapanlar kendini gelistirememis oluyor malesef...sen kendini hangi okulda rahat hissedersen orda oku.allah sana beyin vermis arastr...sonucta mezunlarina bakinca hepsi havayollarinda hepsi ayni yerde kesisiyor...Bana gore Trkiyenin en kasıntili okulu ayjettr, bir muduru var cok dalgaci ve tuhaf ne iciyorsa kendini ne zannediyorsa...yani gorunuste bnden cok havaciliga gonul vermis gibi gozukuyor ama bos yani:) neysee allah sonumuzu hayirli etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
eee ~ 4 yıl önce
ah be hocam okulun önemi yoktur aynıdır diyorsun gelmişsin ayjetin reklamını yapıyorsun yazıyı yazmanın ne manısı var

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000