04 Şubat 2010, Perşembe 15:07:47

TARKİM, FİLOSUNA 3 UÇAK DAHA KATTI...

İstanbul Hezarfen, Çorlu ve Adana’da uçuş eğitimlerini sürdüren Tarkim Havacılık, sektörün hızlı gelişimine ayak uyduruyor.
  • TARKİMİN BAŞARISINI DAİMA TAKDİR EDERİZ.HAYIRLI UÇUŞLAR,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.ÜMİT
  • Tarkim son 2-3 yıldır iyi şeyler yapıyor.Hatta hiç yerinde durmuyor hep yeni şeyler arayışındalar.Bu 3 uçakla Türkiyenin en büyük eğitim filosunu kurmuş.Belli ki bundan rakipleri ziyadesiyle rahatsız olmuşlar.Bence diğer okullar da çabalasalar güzel olmaz mı?
  • Kimse su okul iyi efendim bu okul kotu diye ortaya sikmasin.Konuya disaridan bilgi sahibi olmayanlar bu okulllari universite diplomasi gibi mezun oldugun okul onemli gozu ile bakiyor.Okul kotuluyor.Arkadaslar bu Pilotaj isi mezun oldugun okula degil type rating parasinin elinde olup olmadigina ve torpile bakar,istersen x okuldan istersen y den mezun ol, ha parayi alip en kisa surede mezun eden hangisi evet Tarkim o yuzden sikmayin caninizi para ve torpil ayarlamaya bakin!
  • meyve veren ağaç taşlanır misali yorumu çok tuttum söyelecek bişe bırakmamış tarkim öğrencisiyim ve met mağduru olmama az kalmıştı son anda kurtuldum iyi bi havayolunda hatırısayılır insanlar sayesinde işim hazır verilen eğitimin kalitesine güvendikleri için oldu bu aslnda tarkmli olmaktan gurur duyuyorum :)) yürü be tarkim kim tutar seni.... :))

“Gelişim yenilikte saklıdır” sloganıyla ilerlemesine hızla devam eden Tarkim Havacılık, son olarak filosuna kattığı üç yeni uçağıyla eğitimde kalitesini daha da arttırmayı hedefliyor.

Filosundaki 8 eğitim uçağına 3 yeni uçak daha kattı. Tarkim’in filosuna dâhil ettiği uçaklardan ikisi Cessna C172R (TC-FAO ve TC-EEZ) diğeriyse Piper Seneca III  (TC-IDA) tipi eğitim uçağı...

Tarkim Havacılık’tan AirportHaber’e yapılan açıklamada, 11 eğitim uçağı ile uçuş eğitimlerine devam edeceği ve hedeflerinin 2010 yılında 10.000 saat uçuş olduğunu belirtildi.

Tarkim (TC-EEZ)

Tarkim (TC-IDA)

©AirportHaber.com

TARKİM, FİLOSUNA 3 UÇAK DAHA KATTI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 6 yıl önce
TARKİMİN BAŞARISINI DAİMA TAKDİR EDERİZ.HAYIRLI UÇUŞLAR,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.ÜMİT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tarkim son 2-3 yıldır iyi şeyler yapıyor.Hatta hiç yerinde durmuyor hep yeni şeyler arayışındalar.Bu 3 uçakla Türkiyenin en büyük eğitim filosunu kurmuş.Belli ki bundan rakipleri ziyadesiyle rahatsız olmuşlar.Bence diğer okullar da çabalasalar güzel olmaz mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Kimse su okul iyi efendim bu okul kotu diye ortaya sikmasin.Konuya disaridan bilgi sahibi olmayanlar bu okulllari universite diplomasi gibi mezun oldugun okul onemli gozu ile bakiyor.Okul kotuluyor.Arkadaslar bu Pilotaj isi mezun oldugun okula degil type rating parasinin elinde olup olmadigina ve torpile bakar,istersen x okuldan istersen y den mezun ol, ha parayi alip en kisa surede mezun eden hangisi evet Tarkim o yuzden sikmayin caninizi para ve torpil ayarlamaya bakin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
meyve veren ağaç taşlanır misali yorumu çok tuttum söyelecek bişe bırakmamış tarkim öğrencisiyim ve met mağduru olmama az kalmıştı son anda kurtuldum iyi bi havayolunda hatırısayılır insanlar sayesinde işim hazır verilen eğitimin kalitesine güvendikleri için oldu bu aslnda tarkmli olmaktan gurur duyuyorum :)) yürü be tarkim kim tutar seni.... :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000