16 Ağustos 2011, Salı 10:17:39

TARKİM EĞİTİM PROGRAMINI AÇIKLADI

İş garantili pilotaj eğitimine başlayacağını açıklayan Tarkim, eğitim takvimini açıkladı.
  • Tarkim'in kadrosuyla ingilizcesiyle türkçesiyle ilgilenen arkadaşlar pilotajlık hakkında ne biliyolar onu sorgulamak lazım ilk önce. bunlara laf etmek kolay kendinize gelin arkadaşlar Tarkim'i bilen biliyor gerisi çokta önemli değil.
  • saklanmana gerek yok adanayı iyi biliyorsun.gel adanaya nasıl olacağını gösterirler.
  • Ben cok gırdım kapınızdan.Neler dondugunu cok ıyı bılıyorum..Bos bos konusma..Senı de anlıyorum,sırketını koruyorsun ama unutma kı senı cok yakından takıp eden kısıler de var burada.Barı usturuplu yalan at..
  • YA ÇOK MERAK EDİYORUM ŞU YORUMLARI YAZAN ARKADAŞLAR ADANAYA BİR KERE GİTMİŞMİ?TARKİMİN KAPISINDAN 1 KERE OLSUN GİRMİŞ Mİ?25,000 EURO TİP EĞİTİMİ ALABİLECEK DURUMU OLUPTA İŞE GİREMEYEN GİREMİYORSA NEDEN GİREMEDİKLERİNİ GERÇEKTEN BİLEN VARMI?EY BU YORUMU YAZAN ARKADAŞ TARKİM FAZLADAN ÜCRET TALEP ETMİYOR ZATEN EĞİTİM ÜCRETİ NE İSE ONU ALIYOR YİNE.SADECE KARŞILIĞINDA BAŞARILI OLMASINI İSTİYOR ÖĞRENCİNİN VE BİRDE TİP EĞİTİMİNİ KENDİSİNİN ALMASINI İSTİYOR..TARKİM YENİ UÇAK SİPARİŞLERİ VERDİĞİ İÇİN FI YETİŞTİRME PLANLARI VAR.TÜM MEZUNLARI DA FI YAPMAYACAK HERHALDE.YAZIK SİZLERE.SIRF BİR OKULU KARALAYIP KENDİNİZİN YAPADIĞI ŞEYLER İÇÇİN BUNLARI YAZMAK KARALAMAK ÇOK BASİTÇE.İCRAAT YAPIN LÜTFEN ÖYLE REKABET EDİN BİRBİRİNİZLE..
Türkiye’nin ilk özel pilot eğitim merkezi Tarkim, iş garantili pilotaj eğitimi için çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar 90 kişinin başvurduğu Tarkim’de, iş garantili pilotaj eğitiminin ayrıntıları seminerlerle katılımcılara anlatılıyor.

Başvuru yoğunluğu nedeni ile seminer tarihlerini öne alan Tarkim uçuş okulu yapacağı ilk üç seminer programının tarihlerinin duyurusuna da başladı. Seminerlerde pilot olmaya istekli adaylara, meslek hakkında ayrıntılı bilgiler, adayların iş garantili eğitim ile alakalı tüm soruları ve bu işin hayatlarına katacağı birçok avantajları konu alan sunumlarını katılımcılarla paylaşacak.

29 Ağustos tarihine kadar başvuruları kabul edecek olan Tarkim’in seminer ve eğitim programı ise şöyle:

SEMİNERLER
20 Ağustos 2011 – Saat 13.00: 1. Bilgilendirme Semineri
22 Ağustos 2011 – Saat 13.00: 2. Bilgilendirme Semineri
24 Ağustos 2011 – Saat 18.00: 3. Bilgilendirme Semineri

EĞİTİM BAŞLANGIÇ SÜRECİ

5 – 6 Eylül 2011 : İngilizce Seviye Tespit Sınavı
7 – 8 Eylül 2011 : Genel Yetenek Sınavı
9 Eylül 2011 : Simülatör Uçuş Testi
10 – 11 Eylül 2011 : Sözlü Mülakat
10 Ekim 2011 : Eğitim Başlama Tarihi
TARKİM EĞİTİM PROGRAMINI AÇIKLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 7 yıl önce
Tarkim'in kadrosuyla ingilizcesiyle türkçesiyle ilgilenen arkadaşlar pilotajlık hakkında ne biliyolar onu sorgulamak lazım ilk önce. bunlara laf etmek kolay kendinize gelin arkadaşlar Tarkim'i bilen biliyor gerisi çokta önemli değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
saklanmana gerek yok adanayı iyi biliyorsun.gel adanaya nasıl olacağını gösterirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben cok gırdım kapınızdan.Neler dondugunu cok ıyı bılıyorum..Bos bos konusma..Senı de anlıyorum,sırketını koruyorsun ama unutma kı senı cok yakından takıp eden kısıler de var burada.Barı usturuplu yalan at..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
YA ÇOK MERAK EDİYORUM ŞU YORUMLARI YAZAN ARKADAŞLAR ADANAYA BİR KERE GİTMİŞMİ?TARKİMİN KAPISINDAN 1 KERE OLSUN GİRMİŞ Mİ?25,000 EURO TİP EĞİTİMİ ALABİLECEK DURUMU OLUPTA İŞE GİREMEYEN GİREMİYORSA NEDEN GİREMEDİKLERİNİ GERÇEKTEN BİLEN VARMI?EY BU YORUMU YAZAN ARKADAŞ TARKİM FAZLADAN ÜCRET TALEP ETMİYOR ZATEN EĞİTİM ÜCRETİ NE İSE ONU ALIYOR YİNE.SADECE KARŞILIĞINDA BAŞARILI OLMASINI İSTİYOR ÖĞRENCİNİN VE BİRDE TİP EĞİTİMİNİ KENDİSİNİN ALMASINI İSTİYOR..TARKİM YENİ UÇAK SİPARİŞLERİ VERDİĞİ İÇİN FI YETİŞTİRME PLANLARI VAR.TÜM MEZUNLARI DA FI YAPMAYACAK HERHALDE.YAZIK SİZLERE.SIRF BİR OKULU KARALAYIP KENDİNİZİN YAPADIĞI ŞEYLER İÇÇİN BUNLARI YAZMAK KARALAMAK ÇOK BASİTÇE.İCRAAT YAPIN LÜTFEN ÖYLE REKABET EDİN BİRBİRİNİZLE..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000