09 Nisan 2010, Cuma 13:35:39

TARKİM ÇITAYI YÜKSELTTİ

Tarkim Uçuş Akademisi, Havacılık İngilizcesi Kursu’yla eğitimde kalitesini artırmaya devam ediyor.
  • Okula kaydolacak arkadaslar sakin su okul bu okul iyi diye kendinizi kandirmayin sizi kandirmalarina izin vermeyin,kesinlikle en ucuz okulu secip geri kalan parayi type rating icin ayirin.su an type parasi vermeden Oxford mezunu olsaniz yuzunuze bakmazlar.Sakin pilotaj isinde lisansinizi nerden aldiniz diye sorarlar zannetmeyin size mezun olunca soracaklari ilk soru 27000 euron var mi?Burada okullarin birbirini kotuleme oyunlarina alet olmayin sakin!Type parasini vermis su an ucan daha jet motorunun nasil calistigini bilmeyen yuzlerce adam var sakin ama sakinnnn!
  • Arkadaşım cidden söylenebilecek en güzel ve en doğru lafı söylemişsin. Tebrikler...
  • Arkadaşlar ben Ayjet diyorum. Ama Tarkimi de araştırıyorum. Ayjet te airline pilotu öğretmenler varmış. Thy isteyenler için çok iyi bir seçimmiş. Ama yine de bilgisi olanlar paylaşsın. Beraber gidelim belki indirim falan yaparlar. Tahsin Kadıoğlu - geleceğin kaptan pilotu :)
  • Tarkim, Sindel ve Duha'nın ortak özelliklerini bilmek istermisiniz? Her üçünün de tepesindeki yöneticileri havacılık kültürü almamış, havacılıkla ilgisi olmayan kişiler olup, bol reklamla öğrencileri kandırırlar,eğitim ücretini peşin olarak aldıktan sonra öğrencinin hiçbir sorunu ve eğitimi ile ilgilenmezler ve adeta ulaşılmaz kişi oluverirler.

İstanbul teorik eğitim merkezinde teorik bilgi kursu eğitimlerini sürdüren Tarkim Havacılık, sektörün hızlı gelişimine ayak uyduruyor.

 

“Gelişim yenilikte saklıdır” düşüncesiyle ilerlemesine hızla devam eden Tarkim Havacılık, son olarak ATP teori bilgi kursuna ilave olarak öğrencilerine düzenlediği ‘’Havacılık İngilizcesi’’ kursları ile eğitim kalitesini bir seviye daha yukarıya taşıdı.

TARKİM ÇITAYI YÜKSELTTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (43)

Misafir ~ 8 yıl önce
Okula kaydolacak arkadaslar sakin su okul bu okul iyi diye kendinizi kandirmayin sizi kandirmalarina izin vermeyin,kesinlikle en ucuz okulu secip geri kalan parayi type rating icin ayirin.su an type parasi vermeden Oxford mezunu olsaniz yuzunuze bakmazlar.Sakin pilotaj isinde lisansinizi nerden aldiniz diye sorarlar zannetmeyin size mezun olunca soracaklari ilk soru 27000 euron var mi?Burada okullarin birbirini kotuleme oyunlarina alet olmayin sakin!Type parasini vermis su an ucan daha jet motorunun nasil calistigini bilmeyen yuzlerce adam var sakin ama sakinnnn!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşım cidden söylenebilecek en güzel ve en doğru lafı söylemişsin. Tebrikler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Arkadaşlar ben Ayjet diyorum. Ama Tarkimi de araştırıyorum. Ayjet te airline pilotu öğretmenler varmış. Thy isteyenler için çok iyi bir seçimmiş. Ama yine de bilgisi olanlar paylaşsın. Beraber gidelim belki indirim falan yaparlar. Tahsin Kadıoğlu - geleceğin kaptan pilotu :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Tarkim, Sindel ve Duha'nın ortak özelliklerini bilmek istermisiniz? Her üçünün de tepesindeki yöneticileri havacılık kültürü almamış, havacılıkla ilgisi olmayan kişiler olup, bol reklamla öğrencileri kandırırlar,eğitim ücretini peşin olarak aldıktan sonra öğrencinin hiçbir sorunu ve eğitimi ile ilgilenmezler ve adeta ulaşılmaz kişi oluverirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000