23 Ekim 2008, Perşembe 10:10:46

Tarkim artık Florya’da

Tarkim Uçuş Okulu, logosu ve eğitim kadrosundan sonra binasını da yeniledi.
  • BASARIYI KARALAMAK KOLAYDIR KARALAMAKTANSA BASARIYA ULAŞMAYI DENESELER O ZMN REKABET ORTAMI OLUR AMA BASARI DÜRÜSTLÜKTEN GELİR HANİ OSMANLI DERDİ YA DOGRU DUVAR YIKILMAZ O SEBEPTEN TARKİM TARİH YAZAR DİGERLERİ TARİH OLUR....
  • HAYIRLISI OLSUN DİYORUM.HAVACILIK ADINA SÜPER BİR OLAY.İNTERNET CAFE YE BENZETEN ARKADAŞIDA AYIPLIYORUM.BİZ İNSANOĞLU HAKİKATEN NANKÖRÜZ YAA.BUNLAR OLAMSA ŞİMDİ EMİNİMKİ AYNI ARKADAŞ ŞUNU YAZACAKTI,"İNSAN ŞURAYA GÜZEL BİR ÇAY KAHVE MAKİNASI KOYMAZ MI?ALT TARAFI KAÇ PARA?"DİYE KISACA GİRİŞİMLERİNİZİN DEVAMINI DİLİYORUM.
  • Bence tarkim agzıyla kuş tutsa dahi ahöz gibi(enderde olsa) negatif arkadaşlara yaranamayaçak.Burdan tarkim'e tekrar söylüyorum;havacılık aşıgı biri olarak tebrik ediyor ellerinize saglık diyorum.Evet bir uçuş okulu için geçerli olan kriterlerin fazlasını adamlar yapmışlar.Eskiler ne der'yiğidi öldür ama hakkını ver.'
  • 1-manzara çok güzelmiş 2-simülatörün yarım saati 50dolarmış 3-cafe varmış! bir uçuş okulu için ne önemli krıterler tam ismi bence şöyle olmalı-TARKİM İNTERNET CAFE A.Ş.

Bahçelievler’de Kadir Has Plaza’da bulunan Tarkim, Florya’da 18/36 pistlerine paralel doğrultuda yer alan Yeşilköy Caddesi’ne taşındı.

Bir süredir çeşitli değişikliklerle kendisini yenilemeye çabalayan Tarkim, logosu ve eğitim kadrosundan sonra binasını da yeniledi. Keleşoğlu İş Merkezi’nin üçüncü katına taşınan Tarkim Uçuş Akademisi, AnkAir’in üst katında yer alıyor.

Simülatörlerini genel havacılık apronunda bulunduğu hangardan yeni binasına taşıyan Tarkim, öğrenci kapasitesini de arttırmış oldu. Apron manzaralı bir kafeteryaya sahip olan yeni Tarkim Uçuş Akademisi, hem simülatörü, hem de bünyesinde bulunan kafeteryayı ziyaretçilerin kullanımına da açmayı planlıyor.

Tarkim artık Florya’da

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

SS 219 ~ 10 yıl önce
BASARIYI KARALAMAK KOLAYDIR KARALAMAKTANSA BASARIYA ULAŞMAYI DENESELER O ZMN REKABET ORTAMI OLUR AMA BASARI DÜRÜSTLÜKTEN GELİR HANİ OSMANLI DERDİ YA DOGRU DUVAR YIKILMAZ O SEBEPTEN TARKİM TARİH YAZAR DİGERLERİ TARİH OLUR....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 10 yıl önce
HAYIRLISI OLSUN DİYORUM.HAVACILIK ADINA SÜPER BİR OLAY.İNTERNET CAFE YE BENZETEN ARKADAŞIDA AYIPLIYORUM.BİZ İNSANOĞLU HAKİKATEN NANKÖRÜZ YAA.BUNLAR OLAMSA ŞİMDİ EMİNİMKİ AYNI ARKADAŞ ŞUNU YAZACAKTI,"İNSAN ŞURAYA GÜZEL BİR ÇAY KAHVE MAKİNASI KOYMAZ MI?ALT TARAFI KAÇ PARA?"DİYE KISACA GİRİŞİMLERİNİZİN DEVAMINI DİLİYORUM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sky ~ 10 yıl önce
Bence tarkim agzıyla kuş tutsa dahi ahöz gibi(enderde olsa) negatif arkadaşlara yaranamayaçak.Burdan tarkim'e tekrar söylüyorum;havacılık aşıgı biri olarak tebrik ediyor ellerinize saglık diyorum.Evet bir uçuş okulu için geçerli olan kriterlerin fazlasını adamlar yapmışlar.Eskiler ne der'yiğidi öldür ama hakkını ver.'

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ahöz ~ 10 yıl önce
1-manzara çok güzelmiş 2-simülatörün yarım saati 50dolarmış 3-cafe varmış! bir uçuş okulu için ne önemli krıterler tam ismi bence şöyle olmalı-TARKİM İNTERNET CAFE A.Ş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000