04 Mayıs 2015, Pazartesi 15:12:22

TARİHİ MAÇA TARİHİ İLGİ!

Geçtiğimiz Pazar sabahı Floyd Mayweather ile Manny Pacquiao arasındaki boks maçı için Las Vegas'a akın eden binlerce insan inginç bir ayrıntıyı da gözler önüne serdi.
  • Küresel ısınmamı oda ne, açlık mı, kimin umrunda, bu dünya zenginler yüzünden iflah olmaz duruma gelmiş köle gibi çalışanlar bile yaşasın kapitalizim diyor, lanet olsun içimdeki insan sevgisine.
  • Bune ya mekan valesi yerlestirmis gibi :))
  • Aynen bizdeki gibi paralara kaçaksaraylara uçaklara verir emekliye zam yapmazlar. O adamlar en azından kendi kazançlarını yiyorlar, bazıları gibi yetim hakkı değil.
  • En dipteki tayyarelerden birinin sahibi acil işim çıktı ben izlemiyorum maçı erken dönecem dese yandı garibim push back operatörleri. 2 3 kanat ucu kopar kesin.

Geçtiğimiz Pazar sabahı Floyd Mayweather ile Manny Pacquiao arasındaki boks maçı için Las Vegas'a akın eden binlerce insan inginç bir ayrıntıyı da gözler önüne serdi. Las Vegas'taki McCarran Uluslararası Havalimanı'ndaki özel jetleri görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

Toplam 400 milyon doların üzerinde gelirin elde edildiği ve boks tarihinin en pahalı maçı olarak kayıtlara geçen Floyd Mayweather-Manny Pacquiao boks maçı tüm dünyanın gündemindeydi.

Böylesine bir maçı izlemek için Las Vegas'a akın eden binlerce boks sever, kenti adeta karnaval havasına soktu. Maçı bir çok tanınmış insanın yanı sıra, çok sayıda iş adamı da takip etti.

Dev maçı izlemek için Las Vegas'a akın edenler, havalimanını adeta airshow'a çevirdi. McCarran Uluslararası Havalimanı'na özel jetleriyle inenler, ilginç bir görüntü oluşturdu. Edinilen bilgiye göre; havalimanına 100'ün üzerinde özel jet iniş yaparken, park konusunda da zaman zaman sıkıntılar yaşandı.

İşte özel jetlerin oluşturduğu görüntü:TARİHİ MAÇA TARİHİ İLGİ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

131.65 ~ 3 yıl önce
Küresel ısınmamı oda ne, açlık mı, kimin umrunda, bu dünya zenginler yüzünden iflah olmaz duruma gelmiş köle gibi çalışanlar bile yaşasın kapitalizim diyor, lanet olsun içimdeki insan sevgisine.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Bune ya mekan valesi yerlestirmis gibi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Aynen bizdeki gibi paralara kaçaksaraylara uçaklara verir emekliye zam yapmazlar. O adamlar en azından kendi kazançlarını yiyorlar, bazıları gibi yetim hakkı değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 3 yıl önce
En dipteki tayyarelerden birinin sahibi acil işim çıktı ben izlemiyorum maçı erken dönecem dese yandı garibim push back operatörleri. 2 3 kanat ucu kopar kesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000