04 Aralık 2012, Salı 14:34:02

TANER YILDIZ'A UÇUŞ İZNİ ŞOKU

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın, petrol ve gaz konferansına katılmak üzere yapacağı Erbil ziyareti, Bağdat yönetiminin son dakika engeline takıldı.
  • cok komik ya,bademlerin dustugu duruma bakin da ibret alin alin,bunlar diplomasi,ve sivil havacilikta yapilmamasi gerekenler adi altinda ders kitaplarina girecek.
  • sanirim yukaridaki ücgenin karari...

Bakan Yıldız ve resmi heyeti taşıyan GAP uçağı, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda pist başına geldiğinde Irak’ın başkentinden uçuş iznine iptal haberi geldi.

Bunun üzerine bir değerlendirme yapan Türk heyeti, uçuşu iptal etmek yerine davet gelirse Bağdat üzerinden Erbil’e geçme planı yaptı. Bu konudaki öneriye Bağdat’tan beklenen yanıt gecikince uçak İstanbul’dan hareket etti.

Ancak yolda yapılan değerlendirmeler neticesinde Erbil’e ve Bağdat’a gitmenin mümkün olmadığı anlaşılınca Kayseri’de mola verildi. (Hürriyet)

TANER YILDIZ'A UÇUŞ İZNİ ŞOKU

Facebook Yorum

Yorumlar

ders ~ 5 yıl önce
cok komik ya,bademlerin dustugu duruma bakin da ibret alin alin,bunlar diplomasi,ve sivil havacilikta yapilmamasi gerekenler adi altinda ders kitaplarina girecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bagdad:washington:tel aviv ~ 5 yıl önce
sanirim yukaridaki ücgenin karari...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000