06 Haziran 2012, Çarşamba 08:40:47

TAM BİR FACİA

Nijerya’da Pazar günü meydana gelen uçak kazasında bilanço 163'e çıktı. Uçuş yapan şirketin lisansı incelemeler bitene kadar askıya alındı.
  • ucak bakımdan cıkalı 1sene olmuş yazan arkadaşlar süre zamanını bilmıyorlarmı?
  • VSM den "denemeler"...
  • öncelikle yanlış beyanlarınız var 5 yıllık teknisyenin c kategorisi alması mytechnic değil shgm nin yasalarla verdigi bir yetkidir.bu yetkiyi diğer şirketlerde kullanmaktadır.ayrıca vsm olan kişilere taş atarak üniversiteden oraya gelmiş insanlarada hakaret ediyorsunuz.emekli thy vsm lerinide gördü bu şirket,neyseki yasalar çogu şeyi çözmeye başladı.1-2 senelik teknisyenin team leader olması da hem saçma hemde yanlış yönlendirme.sadece eski adıyla cs yeni adıyla ss olabiliyorlar,kaldıki son 4 aydır yetkilendirmeler hem ingilizce seviye tespitine odaklandı hemde shgm yapıyor bu yüzden yeni yetkili kimse yok.senin sıkıntın işkur projesi ile işe girenler ,gene burda da yanlışsın adam tek başına uçaga dfdr downloada gönderilmiyor ,bence saçmalama başında işi bilen cs le birlikte gidiyorlar ayrıca iş kurcular özellikle kabinde sağlam bir destek kuvvet oldular .üni lerin ve liselerin ilerleyen zamanda çare olmayacagı aşikar olan havacılık da en güzel çözüm bu gözükmekte
  • mytechnic çalışanları yorumlara niye kızıyorlar anlamıyorum. yapılan saldırı sadece mytechnic e degilmiş türk sivil havacılıgına gibi laflar söylemenize gerek yok. bu sektör öyle basit bir sektör degilki beş senelik teknisyenin c yetkisi alıp vsm olması 1-2 senelik teknisyenin teamleader olması download ın ne oldugunu bilmiyecek kadar ing. bilgisi olmayan kişilerin işkur kurslarından mezun olup işbaşı yapmasının meyvesidir bu kaza. kimi kızalım uçagı parlak gören veya bilet ucuzdu diye uçagı kullanan rahmetli yolculara mı kızmamızı, eleştirmemizi bekliyorsunuz.

İlk olarak uçakta bulunan 153 kişiden kurtulan olmadığı açıklanmıştı, uçağın çarptığı bina enkazından da 10 kişinin çıkarılmasıyla ölü sayısı 163 olarak düzeltildi.

Cesetlerin birçoğu yandığı için yakınlarını kaybedenlerin teşhis için hastanelerdeki DNA testi sonuçları bekleyişi sürüyor.

Havaalanı yetkilileri kazanın hemen öncesinde kuleye uçakta teknik arıza olduğu yönünde mesaj gönderildiği açıklandı.

Uçağın iki motorunun da uçuş sırasında arızalandığı öğrenilirken, havayolu şirketi üzerindeki soruşturma derinleştirildi.

Soruşturmanın ilk aşamasında uçuşun işletmecisi Dana Air’in uçuş lisansı askıya alındı.

TAM BİR FACİA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

mytechnic ~ 6 yıl önce
ucak bakımdan cıkalı 1sene olmuş yazan arkadaşlar süre zamanını bilmıyorlarmı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:D ~ 6 yıl önce
VSM den "denemeler"...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik yorumuna istinaden ~ 6 yıl önce
öncelikle yanlış beyanlarınız var 5 yıllık teknisyenin c kategorisi alması mytechnic değil shgm nin yasalarla verdigi bir yetkidir.bu yetkiyi diğer şirketlerde kullanmaktadır.ayrıca vsm olan kişilere taş atarak üniversiteden oraya gelmiş insanlarada hakaret ediyorsunuz.emekli thy vsm lerinide gördü bu şirket,neyseki yasalar çogu şeyi çözmeye başladı.1-2 senelik teknisyenin team leader olması da hem saçma hemde yanlış yönlendirme.sadece eski adıyla cs yeni adıyla ss olabiliyorlar,kaldıki son 4 aydır yetkilendirmeler hem ingilizce seviye tespitine odaklandı hemde shgm yapıyor bu yüzden yeni yetkili kimse yok.senin sıkıntın işkur projesi ile işe girenler ,gene burda da yanlışsın adam tek başına uçaga dfdr downloada gönderilmiyor ,bence saçmalama başında işi bilen cs le birlikte gidiyorlar ayrıca iş kurcular özellikle kabinde sağlam bir destek kuvvet oldular .üni lerin ve liselerin ilerleyen zamanda çare olmayacagı aşikar olan havacılık da en güzel çözüm bu gözükmekte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teknik ~ 6 yıl önce
mytechnic çalışanları yorumlara niye kızıyorlar anlamıyorum. yapılan saldırı sadece mytechnic e degilmiş türk sivil havacılıgına gibi laflar söylemenize gerek yok. bu sektör öyle basit bir sektör degilki beş senelik teknisyenin c yetkisi alıp vsm olması 1-2 senelik teknisyenin teamleader olması download ın ne oldugunu bilmiyecek kadar ing. bilgisi olmayan kişilerin işkur kurslarından mezun olup işbaşı yapmasının meyvesidir bu kaza. kimi kızalım uçagı parlak gören veya bilet ucuzdu diye uçagı kullanan rahmetli yolculara mı kızmamızı, eleştirmemizi bekliyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000