11 Ekim 2013, Cuma 16:38:11

TAILWIND UÇAĞI TAKSİ YOLUNDAN ÇIKTI!

Tailwind Havayolları’na ait Antalya-Zürih seferini yapan yolcu uçağı iniş sırasında taksi yolundan kaydı, toprak zemine çıktı...
  • İnişte Pİstten Çıktıysa Siz O Pilotun O Anki Durumunu Düşünün Duramayıp Karşıya Çakıla Bilirdi Yine Allahtan Durmuş
  • Kazanın oluşumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış henüz. Burda sadece fotoğraflara bakarak acımasızca yorum yapanların meslektaşımız olduğuna inanmıyorum. Bunlar , olsa olsa kuyruk acısı olanlar ya da kıskançlık ateşiyle içi yanıp tutuşanlar olmalı. Tailwind ailesine büyük geçmiş olsun.
  • YAZIK, ÇOK YAZIK BİR BAKIN BU KAPTANIN UÇUŞ SAATİNE VE TECRÜBESİNE DE ONDAN SONRA YORUM YAPIN.HERKEZİN BAŞINA GELEBİLECEK BİR OLAYI YORUMLAMAK,İNSAN OLMAK ÖNCE *ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DEMEKLE OLUR*.önce kendinize gelin lütfen.
  • Geçmiş olsun. 2 aydır Lübnan’da tutulan arkadaşlarımizi da unutturmayin lütfen sayin editör. Haber ve aksiyon istiyoruz.

Tailwind Havayolları’nın bu sabah saatlerinde Zürih’e gitmek üzere Antalya’dan havalanan yolcu uçağı iniş sırasında yağış nedeniyle kayganlaşan pistte tutunamayarak toprak zemine çıktı. İçerisinde 160 yolcu ve 6 mürettebatın bulunduğu öğrenilen B737-400 tipi uçakta kimseye zarar gelmemesi büyük bir teselli oldu.

Yaşanan olay sonrası çamura saplanan TC-TLE kuyruk tescilli uçağı bulunduğu yerden çıkarmak için yoğun bir çaba sarf edildiği, bu süre zarfında da havalimanındaki diğer uçakların iniş kalkışlarında gecikmeler yaşandığı belirtildi.

Havalimanı yetkililerinden edinilen bilgiye göre; yaşanan olay nedeniyle İsviçre Sivil Havacılık Otoritesi tarafından inceleme başlatıldığı ifade edildi.

İşte olay sonrası çekilen görüntüler

©AirportHaber.com

TAILWIND UÇAĞI TAKSİ YOLUNDAN ÇIKTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (53)

Genç Pilot ~ 5 yıl önce
İnişte Pİstten Çıktıysa Siz O Pilotun O Anki Durumunu Düşünün Duramayıp Karşıya Çakıla Bilirdi Yine Allahtan Durmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 5 yıl önce
Kazanın oluşumuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış henüz. Burda sadece fotoğraflara bakarak acımasızca yorum yapanların meslektaşımız olduğuna inanmıyorum. Bunlar , olsa olsa kuyruk acısı olanlar ya da kıskançlık ateşiyle içi yanıp tutuşanlar olmalı. Tailwind ailesine büyük geçmiş olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arkadaş ~ 5 yıl önce
YAZIK, ÇOK YAZIK BİR BAKIN BU KAPTANIN UÇUŞ SAATİNE VE TECRÜBESİNE DE ONDAN SONRA YORUM YAPIN.HERKEZİN BAŞINA GELEBİLECEK BİR OLAYI YORUMLAMAK,İNSAN OLMAK ÖNCE *ÇOK GEÇMİŞ OLSUN DEMEKLE OLUR*.önce kendinize gelin lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
utkan ~ 5 yıl önce
Geçmiş olsun. 2 aydır Lübnan’da tutulan arkadaşlarımizi da unutturmayin lütfen sayin editör. Haber ve aksiyon istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000