10 Ocak 2012, Salı 16:30:36

TAILWIND SÖZLEŞMEYİ FESH ETTİ...

Tailwind Havayolları, geçen ay Kongo'ya wet-lease olarak verdiği TC-TLC tescilli uçağını geri aldı...
  • Yorumu gönderen şahsın bilgisinin muhabbete kulak kabartmaktan öteye gitmediğinin, bir arkadaşın karakter zaafiyeti olan küçük yaştaki kardeşi ve sektöre uzak biri olduğunun bilinmesini, iki kişi arasında ki kişisel sohbet arasında muhtemelen maaş konusunda duyduğu yarım yamalak sözlerden yola çıktığını ve maaş durumunun doğrusunun yukarı da açıklandığı gibi olduğunu, şahsın işgüzarlık ederek yaptığı ve sektör deki en düzgün şirketlerden birini zan altında bırakan yorumu nedeniyle ve buna neden olduğumu düşündüğüm için özür diliyorum.
  • sen bilirmisin ki thy yi kimler yönetir kaç para borçla yönetir ki arkasında devlet var.bilirmisin bak çocuk taılwındın arkasında devlet yok ve ısını gayet guzel yapmakta.maasları da kısın 2 ay harıc tam vaktınde vermektedir.senın gecmısın cok temız kı taılwındı elestırebılıyorsun bı senın gecmısını bı karıstıralım bakalım ne kurtlar böcekler pislikler cıkacak .once sevıyenı bı tespıt edelım bakalım taılwındı elestırme yetısıne sagıpmısın.?
  • Bir isi Bilen yapar, Az Bilen Akil verir Bilmeyen Elestirir Yapamayan Camur Atar.. Tailwind e basarilar dilerim !
  • 8 uçak mı :)) 2012 mi. Boş verin bunları da diğer konularda bahsedin isterseniz mesela maaş lar ne oluyor son aylarda vb.

Tailwind Havayolları, Kasım ayında Demokratik Kongo Cumhuriyeti merkezli Okapi Airlines'a kiraladığı TC-TLC tescilli Boeing 737-400 tipi uçağını anlaşma sona ermeden geri aldı. 

Wet-lease olarak (ekibiyle birlikte) kiralanan uçağın kiralanma koşullarını yerine getirmeyen Okapi Airlines ile sözleşme fesh edildi.
 
Sözleşme koşulları gereği ödemesi gereken kiralama ücretinin Tailwind Havayolları'na ödenmemesi üzerine uçağı geri çektiklerini kaydeden Genel Müdür Safi Ergin, "Uçağı geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye getirdik. Şu anda Antalya'da ve uçaktaki boyalar sökülüyor" dedi.
 
Tailwind filosunda halen 5 adet Boeing 737-400 tipi uçak bulunuyor. 

©AirportHaber Özel
TAILWIND SÖZLEŞMEYİ FESH ETTİ...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yorumu gönderen şahsın bilgisinin muhabbete kulak kabartmaktan öteye gitmediğinin, bir arkadaşın karakter zaafiyeti olan küçük yaştaki kardeşi ve sektöre uzak biri olduğunun bilinmesini, iki kişi arasında ki kişisel sohbet arasında muhtemelen maaş konusunda duyduğu yarım yamalak sözlerden yola çıktığını ve maaş durumunun doğrusunun yukarı da açıklandığı gibi olduğunu, şahsın işgüzarlık ederek yaptığı ve sektör deki en düzgün şirketlerden birini zan altında bırakan yorumu nedeniyle ve buna neden olduğumu düşündüğüm için özür diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
sen bilirmisin ki thy yi kimler yönetir kaç para borçla yönetir ki arkasında devlet var.bilirmisin bak çocuk taılwındın arkasında devlet yok ve ısını gayet guzel yapmakta.maasları da kısın 2 ay harıc tam vaktınde vermektedir.senın gecmısın cok temız kı taılwındı elestırebılıyorsun bı senın gecmısını bı karıstıralım bakalım ne kurtlar böcekler pislikler cıkacak .once sevıyenı bı tespıt edelım bakalım taılwındı elestırme yetısıne sagıpmısın.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir isi Bilen yapar, Az Bilen Akil verir Bilmeyen Elestirir Yapamayan Camur Atar.. Tailwind e basarilar dilerim !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
8 uçak mı :)) 2012 mi. Boş verin bunları da diğer konularda bahsedin isterseniz mesela maaş lar ne oluyor son aylarda vb.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000