12 Nisan 2013, Cuma 17:21:47

TACİZCİ YOLCU TUTUKLANDI

American Airlines’a ait bir uçakta dün bayan bir yolcuyu taciz eden bir adam tutuklandı.
  • Yurruuu git ? Yorumlara bak!!!
  • belki de olay iftiradan ibarettir,lütfen emin olmadan hintli yolcu hakkında yorum yapmayalım sonra boşuboşuna bu kul hakkını da ödemek zorunda kalırız mazallah
  • Türkiyede de olabilecek bir durum kesinlikle alkolik olarak uçağa binen yolcu vardır ve de hem olur adam havaalanına gelir viskisini birasını içer sonra alkol kana karışır ardından uçağa biner başlar ona buna sarkmaya..işde amerikada yaparsan hapsi boylarsın bizde uçakta adam cep telefonu ile konuşuyor yanındaki kavga ediyor alkol alarak uçağa biniyor sıkıysa amerikada sarhoş olup veya ciddi miktarda alkol alıp uçağa binen babayiğit göreyim bakalım ne oluyor
  • bakalım haklı. ama kültürsüz olarak belirttiği toplumun "namasda" isimli ibadetinden, bu toplumun öğretilerinin diğer toplumları nasıl etkilediğinden dolayısıyla aslında kültürsüz ve insanı değil olarak adlandırdığı kültürün çakmasına dahil olduğunu bilir mi? hiç sanmam. 5 vakit namasda iyi gelir budiste :)

Daily Mail’ın haberine göre kimliği R.C.L. olarak belirtilen bir kadın yolcunun sütyenin içine elini sokmakla itham edilen Virginia, Sterlingli Saurabh Agarwal (39), Perşembe günü FBI tarafından tutuklandı.

Smoking Gun’ın belirttiği üzere, Miami’den Arlington’daki Ronald Regan Washington National Airport isimli havalimanına giden uçakta R.C.L., Agarwal’ın yanında oturuyordu.

Agarwal ayrıca R.C.L.’nin bacağına dokunmakla da suçlanıyor.

FBI Ajanı David Wiegand yeminli yazılı ifadesinde, Agarwal’ın kadının koltuğuna geçtiği sırada kadına “yorgun gözüktüğünü” ve “uzun bir gün mü geçirdiğini sorduğunu” belirtti.

R.C.L. uyuduğu bir sırada iddialara göre Agarwal’ın vücuduna sarıldığını ve sütyeninin içinde olan eliyle göğsünü okşadığını hissetti.

R.C.L. polis memuruna yaptığı açıklamada, korkusundan uyuyor numarası yaptığını belirtti. Adam sonrasında iddialara göre “kadının vücuduna daha sıkı sarıldı” ve “kadının meme ucunu sıktı.”

R.C.L.’nin iddiasına göre, uçakta servis yapıldığı vakit eylemine ara verip iki bardak viski sipariş eden adam, kısa bir süre sonra ise yeniden başladı.

FBI ajanının raporuna göre, bir başka kadın şüpheliyi “kadına sarılırken”, “kadını koklarken” ve “elini kadının gömleğinin içine sokarken” gördüğünü söyledi.

İkilinin birlikte yolculuk ettiklerini düşünen kadın yine de adamın davranışından rahatsız olduğunu belirtti. 

Ayrıca Agarwal bir ara, içkisini düşürmüş gibi yapıp kadının bacağına elledi.

Kadın konuşmak için uçuş mürettebatının yanına gittiğinde, R.C.L’yi ağlarken gördü ve böylece adamla R.C.L.’nin birbirlerini tanımadıklarını fark etti.

Agarwal, federal havacılık polisleri tarafından tutuklandı.

Taciz edici cinsel temasla itham edilen ve şu an tutuklu bulunan Agarwal, Cuma öğleden sonra Alexandria’daki ABD Bölge Mahkemesi’nde görülecek duruşmasını bekliyor.

Agarwal, azami iki yıl hapis cezasıyla karşı karşıya bulunuyor.

TACİZCİ YOLCU TUTUKLANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

yuryun ~ 5 yıl önce
Yurruuu git ? Yorumlara bak!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
man ~ 5 yıl önce
belki de olay iftiradan ibarettir,lütfen emin olmadan hintli yolcu hakkında yorum yapmayalım sonra boşuboşuna bu kul hakkını da ödemek zorunda kalırız mazallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
Türkiyede de olabilecek bir durum kesinlikle alkolik olarak uçağa binen yolcu vardır ve de hem olur adam havaalanına gelir viskisini birasını içer sonra alkol kana karışır ardından uçağa biner başlar ona buna sarkmaya..işde amerikada yaparsan hapsi boylarsın bizde uçakta adam cep telefonu ile konuşuyor yanındaki kavga ediyor alkol alarak uçağa biniyor sıkıysa amerikada sarhoş olup veya ciddi miktarda alkol alıp uçağa binen babayiğit göreyim bakalım ne oluyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 5 yıl önce
Yine her şeyi alkole bağladınız. Alkol alan adam her türlü pisliği yapar yani. Tek sorun bu mudur?
tyler ~ 5 yıl önce
bakalım haklı. ama kültürsüz olarak belirttiği toplumun "namasda" isimli ibadetinden, bu toplumun öğretilerinin diğer toplumları nasıl etkilediğinden dolayısıyla aslında kültürsüz ve insanı değil olarak adlandırdığı kültürün çakmasına dahil olduğunu bilir mi? hiç sanmam. 5 vakit namasda iyi gelir budiste :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000