07 Nisan 2017, Cuma 11:44:47

Suriyeli pilot tutuklandı

Hatay sınırında düşen Suriye Hava Kuvvetleri'ne ait MIG 21 tip savaş uçağının pilotu Albay Mehmet Sufhan tutuklandı.
  • Hadi bakalım şimdi 3 milyon suriyeli iade et
  • Pilotun bastonlari bulundumu.
  • Sivilleri bombalayan insanlık suçu işlemiş pilottur. Bu sebeple de yargılanmalıdır. Tutuklanması seküler mezhepçi çocuk katili esed sevici alçakları üzmüş olaydır.
  • Suriyeye tırlarla silahları ve dünyanın her yerinden sakallı dazlakları Türkiye üzerinden sokan kasımpaşalıyı tanımıyan varmı? Zanettiki, güneyde şeriat devleti kuracak. Ama hesabı tepti. Şimdide sakalı dazlakların kimyasal silahı kullandığını herkes biliyor. Kasımpaşalı yiyorsa şimdi Rusyaya kafa tutsun?

Hatay sınırında düşen Suriye Hava Kuvvetleri'ne ait MIG 21 tip savaş uçağının pilotu Albay Mehmet Sufhan tutuklandı. 

Edinilen bilgiye göre, 4 Mart 2017 Cumartesi günü Hatay'ın Yaylacık Mahallesi kırsalına düşen Suriye Hava Kuvvetleri'ne ait MIG 21 tipi savaş uçağının pilotu Mehmet Sufhan'ın (56) ameliyata alındığı Hatay Devlet Hastanesi'nde yaklaşık bir aylık tedavi süreci tamamlandı.

Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'sınır ihlali ve casusluk faaliyeti' yaptığı gerekçesiyle hakkında dava açılan Suriyeli Albay Mehmet Sufhan, tedavisinin ardından tutuklanarak Hatay Cezaevi'ne gönderildi.

Suriyeli pilot tutuklandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

xx ~ 1 yıl önce
Hadi bakalım şimdi 3 milyon suriyeli iade et

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 1 yıl önce
Pilotun bastonlari bulundumu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaptan ~ 1 yıl önce
Senin vatanini emperyalistler parcalamaya kalksa (yasin 56 olsa), emekli jet pilotu olsan ve goreve cagrilsan, gitmeyecek misin? Bir dusun bakalim eger varsa tabii ki...
Çakma Kaptana ~ 1 yıl önce
Sana gidip sivilleri çocukları bombala diye görev verseler koşa koşa gidecek misin? Bir düşün bakalım vicdanın varsa tabii ki.
adalet ~ 1 yıl önce
Sivilleri bombalayan insanlık suçu işlemiş pilottur. Bu sebeple de yargılanmalıdır. Tutuklanması seküler mezhepçi çocuk katili esed sevici alçakları üzmüş olaydır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abey ~ 1 yıl önce
Suriyeye tırlarla silahları ve dünyanın her yerinden sakallı dazlakları Türkiye üzerinden sokan kasımpaşalıyı tanımıyan varmı? Zanettiki, güneyde şeriat devleti kuracak. Ama hesabı tepti. Şimdide sakalı dazlakların kimyasal silahı kullandığını herkes biliyor. Kasımpaşalı yiyorsa şimdi Rusyaya kafa tutsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ya sabır ~ 1 yıl önce
Hainlik işte bu. Savcılığa suç duyurusunda bulundum bu hain için. Almanya ya kaçmazsa vay haline!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000