21 Ağustos 2015, Cuma 10:01:52

Sunexpress'ten 'aktarmasız' proje

THY ve Lufthansa ortaklığındaki Sunexpress Havayolları, aktarmasız uçuşlarına dikkat çekmek için bir proje hazırladı.
  • http://www.airporthaber.com/dhmi-haberleri/shui-ogrencileri-dhmi-kadrolarini-geri-istiyor.html
  • Sxs i , thy , pgs ile kiyaslamak yanlis olur. THY bayrak tasiyicisi , Pgs ise sabancilara ait kurumsallasmis bir havayolu. Sxs , antalya dan charter seferler uzerine yogunlasmis , genelde orta yas uzeri almanlari tatil bolgelerine getir gotur yapan bir sirket.
  • Ne yapsanız ne etseniz her havayolunun güçlü olduğu bir base var.Herkes kendi çöplüğünde öter.Atatürk Hava Limanı THY,Sabiha Gökçen Pegasusun.İzmir ve Antalya'da Sunexpress'in güçlü olduğu baselerdir.Davulda çalsanız,klarnette üfletseniz,bağırsanızda çağırsanızda nerenizi yırtarsanız yırtın İzmir ve Antalya Sunexpress'indir.
  • Bence güzel olmuş. Hem de çok güzel. Neyine beğenmediniz verilmek istenen mesajı da vermişler eğlceli de olmuş.

THY ve Lufthansa ortaklığındaki Sunexpress Havayolları, aktarmasız uçuşlarına dikkat çekmek için bir proje hazırladı.

İstanbul Çık Aradan sloganıyla aktarmasız yurtiçi ve yurtdışı uçuşlar yaptığına dikkat çeken Sunexpress Havayolları, beş farklı reklam filmi çekti.

İzmir ve Antalya’dan hem yurtiçinde hem de yurtdışında aktarmasız uçuşlar yapan şirket, Adana, Kars, Diyarbakır, Trabzon ve Almanya olmak üzere çektiği reklam filmlerinde İstanbul Çık Aradan sloganını işledi.

Proje için oluşturulan mikro internet sitesinde ise reklam filmlerinin  yanı sıra uçak bileti ödüllü çeşitli oyunlar da eklendi.

REKLAM FİLMLERİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

Sunexpress'ten 'aktarmasız' proje

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

yardım edin ~ 3 yıl önce
http://www.airporthaber.com/dhmi-haberleri/shui-ogrencileri-dhmi-kadrolarini-geri-istiyor.html

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sxs ~ 3 yıl önce
Sxs i , thy , pgs ile kiyaslamak yanlis olur. THY bayrak tasiyicisi , Pgs ise sabancilara ait kurumsallasmis bir havayolu. Sxs , antalya dan charter seferler uzerine yogunlasmis , genelde orta yas uzeri almanlari tatil bolgelerine getir gotur yapan bir sirket.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sunexpress ~ 3 yıl önce
Ne yapsanız ne etseniz her havayolunun güçlü olduğu bir base var.Herkes kendi çöplüğünde öter.Atatürk Hava Limanı THY,Sabiha Gökçen Pegasusun.İzmir ve Antalya'da Sunexpress'in güçlü olduğu baselerdir.Davulda çalsanız,klarnette üfletseniz,bağırsanızda çağırsanızda nerenizi yırtarsanız yırtın İzmir ve Antalya Sunexpress'indir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KS ~ 3 yıl önce
Bence güzel olmuş. Hem de çok güzel. Neyine beğenmediniz verilmek istenen mesajı da vermişler eğlceli de olmuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000