24 Nisan 2015, Cuma 18:50:35

SUNEXPRESS'TE YÖNETİME YENİ İSİM

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları'nın yaptığı genel kurul toplantısında görevden alınan SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu'nun yerine gelen yeni isim belli oldu.
  • Coskun bey daha guzel makamlara gıdecek.Nankorler ve RAKAMLARI okuyamayan memlekete bı cıvı cakmamıs eser bıramamış basit insanlar kıymetını bılemez.TK VE SXS fınansal basarıları aldığı ödüller ortada.Buradan elestırenlere seslenıyorum ısmınız cısmınızı neden yazmıyorsunuz
  • Tayyip beyin dostu ilmaniz biryere en ust kademeye gelmek icin yeterli.ister uzaydan gelsin ister ilkokul mezunu olsun fark etmez.nasil 2003 yilinda mustakil ev bile yapamayan mutahhitler simdi ulkenin her ihalesini aliyorsa, is bilmezlerin en tepeye gelmesine sasirmamak gerekir. Ulkeyi bitirdiler bazilari ac ama hala hirsizlari savunuyor.birde muslumaniz.herkez aynaya bakip kimin neyin pesinde kostuguna bakmali.
  • Kotu insan. Konusurken tehdit eden insan. Git sende. Cakma ...
  • Cumhurbaşkanını savunmak sana mı düştü diyen sefil insan. Herkes istediğini söyler.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu'nun görevden alınmasının ardından yerine gelen yeni isim belli oldu.

Geçtiğimiz günlerde Türk Hava Yolları yönetiminin yaptığı genel kurul toplantısında SunExpress Genel Müdür Yardımcılığı görevinden alınan Faruk Çizmecioğlu'nun koltuğuna Ahmet Fevzi Çalışkan oturdu.

Ahmet Fevzi Çalışkan'ın Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (2000) mezunu olduğu ve mobilya işleriyle uğraşan bir işadamı olduğu biliniyor.

Bu hafta başında yapılan genel kurul toplantısında SunExpress yönetimindeki 3 isim değişmişti. SunExpress Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Kılıç, Erdal Yavuz ve Akif Konar görevlerinden alınmıştı.

Görevden alınan üç ismin yerine de THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Salim Arda Ermut ve Ahmet Olmuştur yönetime dahil olmuştu.

©AirportHaber

SUNEXPRESS'TE YÖNETİME YENİ İSİM

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (62)

tgs ~ 3 yıl önce
Coskun bey daha guzel makamlara gıdecek.Nankorler ve RAKAMLARI okuyamayan memlekete bı cıvı cakmamıs eser bıramamış basit insanlar kıymetını bılemez.TK VE SXS fınansal basarıları aldığı ödüller ortada.Buradan elestırenlere seslenıyorum ısmınız cısmınızı neden yazmıyorsunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Tayyip beyin dostu ilmaniz biryere en ust kademeye gelmek icin yeterli.ister uzaydan gelsin ister ilkokul mezunu olsun fark etmez.nasil 2003 yilinda mustakil ev bile yapamayan mutahhitler simdi ulkenin her ihalesini aliyorsa, is bilmezlerin en tepeye gelmesine sasirmamak gerekir. Ulkeyi bitirdiler bazilari ac ama hala hirsizlari savunuyor.birde muslumaniz.herkez aynaya bakip kimin neyin pesinde kostuguna bakmali.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Kotu insan. Konusurken tehdit eden insan. Git sende. Cakma ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Terbiyesiz ~ 3 yıl önce
Cumhurbaşkanını savunmak sana mı düştü diyen sefil insan. Herkes istediğini söyler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000