12 Mayıs 2016, Perşembe 11:57:05

Sunexpress'te sürpriz ayrılık

Sunexpress Havayolları Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, görevinden ayrılma kararı aldı.
  • tabi sebebi nedir bilemiyoruz ama yönetici olarak ne kadar başarılı olsa da böyle çok fazla daldan dala atlamak başarıyı gölgeler. Şaibe oluşturur. Özellikle üst düzey yöneticiler için olumsuz bir referans. Sonuçta bir kurumdan diğerine geçerken, ayrıldığı kuruma dair bilgi ve strateji birikimini de yanında götürüyor.
  • Hacı beyin şirketten ayrılışından sonra ezilen Türk personelin hamisi olmuş, candan güleryüzlü bir yöneticiydi. Yaptıkları yapamadıkları veya yanlış yaptığı işlere kat kat bedeldir. Umarız gidişiyle Türk personel kendilerini üstün ırk gören bazı Alman ýöneticilere ezdirilmez. Mangal gibi yüregiyle bizlerin arkasında güç, kötü niyetlilerin korkulu rüyasıydı. Allah yolunu açık etsin. KALBiMiZDESiN
  • Personel tedirginmiymiş
  • Son bir yılda 19 üst düzey yönetici ayrıldı,Eever 20. Ayrılan.Bir kısmı börevden ayrıldı bir kısmı da Server gibi dayanamayıp istifa etti.Bunu kimse görmüyormu?Ne oluyor demiyormu?

Sunexpress Havayolları’nın Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Server Aydın, görevinden ayrıldı. Sunexpress Havayolları’nın Almanya operasyonlarını yöneten başarılı yönetici, 1 Mayıs itibariyle fiilen görevini bıraktı. Aydın, 31 Mayıs’ta resmen görevinden ayrılacak. Aydın'ın Ürdünlü Royal Jordan Airways'te göreve başlayacağı öğrenildi.

Havacılık kariyerine Antalya’nın dış hatlar terminalini işleten Fraport’ta Pazarlama Şefi olarak başlayan Aydın, daha sonra 5 yıl boyunca Türk Hava Yolları’nda önemli İskandinav pazarlarının Satış Müdürlüğü, Batı Avrupa ve Afrika Bölgesel Direktörlüğü ve Yer İşletme Başkanlığı görevlerini yürüttü. Server Aydın daha sonra da İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmesi’nin Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını üstlenmişti.


©Airporthaber.com

Sunexpress'te sürpriz ayrılık

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (41)

daldan dala ~ 2 yıl önce
tabi sebebi nedir bilemiyoruz ama yönetici olarak ne kadar başarılı olsa da böyle çok fazla daldan dala atlamak başarıyı gölgeler. Şaibe oluşturur. Özellikle üst düzey yöneticiler için olumsuz bir referans. Sonuçta bir kurumdan diğerine geçerken, ayrıldığı kuruma dair bilgi ve strateji birikimini de yanında götürüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BABA ~ 2 yıl önce
Hacı beyin şirketten ayrılışından sonra ezilen Türk personelin hamisi olmuş, candan güleryüzlü bir yöneticiydi. Yaptıkları yapamadıkları veya yanlış yaptığı işlere kat kat bedeldir. Umarız gidişiyle Türk personel kendilerini üstün ırk gören bazı Alman ýöneticilere ezdirilmez. Mangal gibi yüregiyle bizlerin arkasında güç, kötü niyetlilerin korkulu rüyasıydı. Allah yolunu açık etsin. KALBiMiZDESiN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaçak hostes ~ 2 yıl önce
Personel tedirginmiymiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yönetim ~ 2 yıl önce
Son bir yılda 19 üst düzey yönetici ayrıldı,Eever 20. Ayrılan.Bir kısmı börevden ayrıldı bir kısmı da Server gibi dayanamayıp istifa etti.Bunu kimse görmüyormu?Ne oluyor demiyormu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Amannn sen de ~ 2 yıl önce
Bir elinde cımbız bir elinde ayna. Umurunda mı dünya. Çok şey bekliyorsun be arkadaş. Almanlar yönetiyor ya şirketi işte. Komple ticaret, strateji onlarda. Hamallık Türklerde. Bu düzen ilelebet değişmez. Server bey eşit yönetim için o kadar mücadele verdi. Arkasında kim vardı? Var mıydı? En tepedeki eski yönetici aşağılıķ psikolojisi içinde "Almanya herzaman Almanya kalacaktır" bu işleri fazla karıştırmayalım derse gerisini sen düşün. Ahmet bey'in rüştünü isbat etme zamanıdır. Kendisine inanıyor ve güveniyoruz.
Rüşt ispatı ~ 2 yıl önce
Çok beklersin kardeşim.Tek tek Almanlara safları kaybeden kendisi.En başta iş bilmezliği yüzünden accountable manager'liği elleriyle teslim etti.Sadece yandaş diye İran GSA'liğini THY'nı dolandıran adama verdi.Nerede boşluk varsa liyakata bakmadan okul arkadaşlarını dolduran kendisi. Ticaret, Almanlara geçti.Teknik,Almanlar'da.Uçuş İşletme,Yer işletme Almanlarda.Gelir Yönetimi,Üretim planlama Almanlarda. Zaten sorun orada.Bu mücadeleyi verecek adam kalmadı şirkette.Bu mücadeleyi veren ekibin tamamı şuan şirkette yok.Sen rüştünü ispattan bahsediyorsun ama kimsenin öyle bir derdi yok.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000