19 Eylül 2016, Pazartesi 11:41:42

Sunexpress uçağında bebeğin hayatını kurtardı

SunExpress’in XQ 985 sefer sayılı İzmir-Bremen uçuşunda yaşanan olayda, boğazına jelatin kaçan 20 aylık Arzu bebeğin hayatını SunExpress kabin görevlisi Arif Gürel kurtardı.
  • Tebriklerrr
  • Tebrikleeeeeer
  • Arif bey, tebrik ederiz,sizlerin duyarlılığı ve fedakarlığı her türlü takdire şayan
  • Arif seninle gurur duyuyorum.İyi ki varsın Sun express senin değerini bilsin .Harika birşey yapmışsın yaşam kurtarmak olağanüstü bir duygu olsa gerek orada ki görevinden umarım en zirveye kadar çıkarsın.Seni çok özlüyor ve bir o kadar da seviyorum. Sağlıklı uçuşlar sevgii selamlar Ercan PARILTI

SunExpress’in XQ 985 sefer sayılı İzmir-Bremen uçuşunda yaşanan olayda, boğazına jelatin kaçan 20 aylık Arzu bebeğin hayatını SunExpress kabin görevlisi Arif Gürel kurtardı. Servis esnasında, Arzu bebeğin anne ve basının panik haline bebeğin nefes aldırmaya çalıştığını gören Gürel, Arzu bebeğin nefes alamadığını ve morarmaya başladığını fark edince, hemen Arzu bebeği kucağına alıp havayolu tıkanıklığı  (Heimlich) manevrasını  uygulayarak bebeğin nefes almasını engelleyen jelatin parçasını çıkarmayı başardı.

Arzu bebeğin tekrar rahat nefes almasıyla beraber olayı izleyen, başta anne ve babası olmak üzere, bütün yolcular da rahat bir nefes aldı. Arzu bebeğin anne ve babası Gürel’e teşekkür etti.

©AirportHaber

Sunexpress uçağında bebeğin hayatını kurtardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Emine yazan artvin ~ 2 yıl önce
Tebriklerrr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beste ~ 2 yıl önce
Tebrikleeeeeer

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TGS ~ 2 yıl önce
Arif bey, tebrik ederiz,sizlerin duyarlılığı ve fedakarlığı her türlü takdire şayan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ercan PARILTI ~ 2 yıl önce
Arif seninle gurur duyuyorum.İyi ki varsın Sun express senin değerini bilsin .Harika birşey yapmışsın yaşam kurtarmak olağanüstü bir duygu olsa gerek orada ki görevinden umarım en zirveye kadar çıkarsın.Seni çok özlüyor ve bir o kadar da seviyorum. Sağlıklı uçuşlar sevgii selamlar Ercan PARILTI

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000