12 Mayıs 2016, Perşembe 09:23:37

Sunexpress uçağı zorunlu iniş yaptı

İzmir-Helsinki seferini yapan özel havayolu şirketine ait uçak, bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle Moldova'ya zorunlu iniş yaptı.
  • Siz insanla dalgamı geçiyorsunuz 70 euro reklam yapıyorsunuz ama öyle birşey yok
  • Geçen sene İzmir - Roma İzmir - Milano çok isabetli olmuştu.Uçtumda doluluk iyi görünüyordu.Ve İzmir artık direkt Barcelona seferi bekliyorudu bu yaz fakat İtalya larda kalkmış sanırım .ÜZÜCÜ
  • Bu yaz izmirden direk seferler hangi şehirlere var? Londra paris roma milano oslo ?geçen yaz gibi uçuşlar devam ediyormu?
  • uçak esb ye uğramamıştır inşallah....

İzmir-Helsinki seferini yapan Sunexpress'e ait uçak, bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle Moldova'ya zorunlu iniş yaptı.

Alınan bilgiye göre, İzmir-Helsinki seferini yapan Sunexpress'e ait XQ942 sefer sayılı Boeing 737-800 uçağı, İzmir Adnan Menderes Hava Limanından saat 06.32'de havalandı.

Uçak, bir yolcunun rahatsızlanması nedeniyle Moldova üzerinde acil durum sinyali vererek, saat 08.11'de Kşinev Havaalanına zorunlu iniş yaptı.

Uçağın saat 09.30'da tekrar kalkış yapmasının planlandığı öğrenildi.

Sunexpress uçağı zorunlu iniş yaptı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Sinirli ~ 2 yıl önce
Siz insanla dalgamı geçiyorsunuz 70 euro reklam yapıyorsunuz ama öyle birşey yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
izmir base ~ 2 yıl önce
Geçen sene İzmir - Roma İzmir - Milano çok isabetli olmuştu.Uçtumda doluluk iyi görünüyordu.Ve İzmir artık direkt Barcelona seferi bekliyorudu bu yaz fakat İtalya larda kalkmış sanırım .ÜZÜCÜ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçuş noktaları nereler var? ~ 2 yıl önce
Bu yaz izmirden direk seferler hangi şehirlere var? Londra paris roma milano oslo ?geçen yaz gibi uçuşlar devam ediyormu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
koç ~ 2 yıl önce
uçak esb ye uğramamıştır inşallah....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000