31 Temmuz 2016, Pazar 14:41:00

SunExpress uçağı Stuttgart'ta pistten çıktı

SunExpress Germany uçağı, Stuttgart Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra pistten çıktı.
  • eski TC SUZ
  • Ucaga beyaz yakisir
  • Pilot askerde degilmis sivilde degilmis alman coban k..... mis
  • TC_SUZ değil mi bu uçak.2013 mayıs saw ayt uçuşu akşam 21:00 ucagiydi bu.kalkisindan inisine kadar takip ettim.icindeki o zaman değerli içindi.benim gönlüm o içindeki sarısından dolayı pistten çıkmış.ucagin kendisi pistten çıkmış kaç yazar ve hacılar......

Türk Hava Yolları (THY) ve Lufthansa'nın ortak kuruluşu SunExpress'in Almanya'da faaliyetini sürdüren SunExpress Deutschland uçağı pistten çıktı.

Bu sabah saatlerinde XG3264 sefer sayısı ile Bulgaristan'ın Varna kentinden kalkış yapan D-ASXO kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçak Almanya'nın Stuttgart kentine gelmek üzere havalandı.

Sorunsuz bir iniş gerçekleştiren SunExpress uçağı, taksi yolundan döneceği sırada yüksek hızda ilerlemesi ve havanın da yağışlı olması sebebiyle toprak zemine çıktı.

Olayda yaralanan olmazken, uçakta küçük çapta hasar meydana geldiği öğrenildi. Stuttgart Havalimanı SunExpress uçağının toprak zemine çıkması nedeniyle yaklaşık 4 saat kapalı kaldı.


 

SunExpress uçağı Stuttgart'ta pistten çıktı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (50)

kaptan ~ 2 yıl önce
eski TC SUZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fl. ~ 2 yıl önce
Ucaga beyaz yakisir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gurbetci ~ 2 yıl önce
Pilot askerde degilmis sivilde degilmis alman coban k..... mis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
trtr ~ 2 yıl önce
TC_SUZ değil mi bu uçak.2013 mayıs saw ayt uçuşu akşam 21:00 ucagiydi bu.kalkisindan inisine kadar takip ettim.icindeki o zaman değerli içindi.benim gönlüm o içindeki sarısından dolayı pistten çıkmış.ucagin kendisi pistten çıkmış kaç yazar ve hacılar......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000