03 Ocak 2018, Çarşamba 15:16:41

Sunexpress kabininden yolcusuna sürpriz

Sunexpress Havayolları'nın geçtiğimiz Pazartesi günü Sabiha Gökçen-Antalya seferini yapan yolcu uçağında uçuş ekibi bir yolcusuna doğum günü sürprizi yaptı.
  • Biz zaten yapıyoruz diyen arkadaşlarım meslektaşlarımızın bu hareketi ile gurur duyup destek olacağınıza olayı markacılıga çekerek THY bunu zaten yapıyor diyerek çok mu havalı oluyorsunuz? SunExpress zaten THY'nin ortak firması değil mi? Siz zorunluluktan yaparsınız biz severek içimizden gelerek yaparız o yüzden de biz reklam olur haber konusu oluruz sizde ancak böyle yorumlar yazarsınız. Hadi iyi uçuşlar ;)
  • İşin zor be sunexpress. Reklam olayım diye yaptığın işleri diğer havayolları zaten rutinde yapıyor. Sen yat kalk airporthaber'e dua et. Onlarda olmasa adını unutacaklar
  • Thy de her ozel gunu kutluyorz biz
  • aynı base de olan bir şirketin pilotu olarak çok duygulandım. havacılığın güzel yanlarından birisi de böyle hareketleri görebiliyor olmamız. herkese emniyetli uçuşlar...

Sunexpress Havayolları'nın geçtiğimiz Pazartesi günü Sabiha Gökçen-Antalya seferini yapan yolcu uçağında uçuş ekibi bir yolcusuna doğum günü sürprizi yaptı.

Seyahatinde devamlı Sunexpress'i tercih eden Nihal Doğan'ın doğum günü olduğunu öğrenen Sunexpress uçuş ekibi yolcusuna sürpriz yaparak doğum günün kutladı. Yolcusuna ikramda bulunan kabin ekibi Doğan'ın seyahat sebebini öğrenince asıl sürprizi kendileri yaşadı.

Nihal Doğan, Antalya'ya gelinine böbreğini vermek içi geldiğini ve ameliyat sırasında kabin ekibinin de yanında olmasını istediğini belirtti.

Duygusal anların yaşandığı o anlar böyle ölümsüzleşti:

Sunexpress kabininden yolcusuna sürpriz

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Ah be havacılar ~ 17 gün önce
Biz zaten yapıyoruz diyen arkadaşlarım meslektaşlarımızın bu hareketi ile gurur duyup destek olacağınıza olayı markacılıga çekerek THY bunu zaten yapıyor diyerek çok mu havalı oluyorsunuz? SunExpress zaten THY'nin ortak firması değil mi? Siz zorunluluktan yaparsınız biz severek içimizden gelerek yaparız o yüzden de biz reklam olur haber konusu oluruz sizde ancak böyle yorumlar yazarsınız. Hadi iyi uçuşlar ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sun ~ 18 gün önce
İşin zor be sunexpress. Reklam olayım diye yaptığın işleri diğer havayolları zaten rutinde yapıyor. Sen yat kalk airporthaber'e dua et. Onlarda olmasa adını unutacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sun yanıt ~ 18 gün önce
Reklam diye değil rutininde olsn bir işlem bu sunexpress’in. Haber oluyor evet demek ki diğer rutininde yapan şirketlere göre fark yaratarak yapıyor ki her seferinde haber oluyor. Önemli olan yapmış olmak için yapmak değil, fark yaratmak. Neyse kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş.
Öztürk ~ 18 gün önce
Rutini Putini bırakın, "Sıradan" diyin şuna.
sun ~ 17 gün önce
Sunex de durum vahim. Bir türlü piyasada adından bahsettiremiyor. Satış pazarlama ve yer işletme kendini güncellemeli. 20 sene önceki bilgilerle bu işler olmuyor.
Normal bi durum ~ 18 gün önce
Thy de her ozel gunu kutluyorz biz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
işte bu ~ 19 gün önce
aynı base de olan bir şirketin pilotu olarak çok duygulandım. havacılığın güzel yanlarından birisi de böyle hareketleri görebiliyor olmamız. herkese emniyetli uçuşlar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000