21 Kasım 2017, Salı 17:10:34

SunExpress ilanına rekor başvuru!

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığında faaliyet gösteren SunExpress Havayolları'nın kabin memuru alımı ilanına büyük ilgi...
  • Düşünün ki sun expresse bile bu kadar işsiz başvurmuş. Siz düşünün Türkiyenin halini.
  • Ama yollar var köprüler tüneller? Dolarlarıda bozdunuz şimdi nolcak?
  • Bu kadar yazdıklarımdan bunu cıkardıysan kapasite ortada... Gercek bc nin nasıl davrandığını geçmişte de charter tecrübemle 15 yıldır gözlemliyorum... Genelde sinek gibi ezmeye calisan cok evt haklısın.... Bunlar da genelde senin gibiler... ( ucaga geldiginde kral kesilen herseyi cok bilen ama bilmeyen, elit havalarında ama elit olmayan, ego tatminini hostesler üzerinde denemeye kalkan) yani karşındaki senden biraz daha iyi durumdaysa onu bir yerden yakalayıp ezmeye calisan sen ve senin gibiler. .. Bizleri de ucakta yakalıyorsunuz... :))) olsun yine de ucakta saygımız sonsuz... Bu bir iş...sevgiler :)
  • Meslegi icra etmek isteyenler tercihen baska sirketleri ya da bu sirketin antalya merkezini tercih etsinler cunku diger turlu sirket sizi dusundugunuz ve calisirken mantiginizi kullandiniz diye cezalandirir.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığında faaliyet gösteren SunExpress Havayolları'nın kabin memuru alımı ilanına rekor sayıda başvuru geldi.

SunExpress Havayolları tarafından açılan kabin memuru alımı ilanına 20 binin üzerinde başvuru yapıldı.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre, toplam 140 kişinin işe alım yapılacağı ilan için bugün itibariyle toplam 21 bin 665 kişinin başvuru yaptığı öğrenildi.

Hem erkek hem de kadın kabin memuru alımı yapacak şirketin istihdam edeceği personelin yaş aralığının 20-35 olacağı duyuruldu.

İşe alım süreçlerinde gerçekleştirilecek ilk gün mülakatları çevimiçi olarak yapılacak. İkinci gün mülakatının ise yüzyüze gerçekleştirilecek.

Alım sürecinin 2018 yılının Ocak ayında gerçekleşeceği açıklandı.

©AirportHaber.com ÖZEL

SunExpress ilanına rekor başvuru!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (76)

Sun ~ 15 gün önce
Düşünün ki sun expresse bile bu kadar işsiz başvurmuş. Siz düşünün Türkiyenin halini.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yol ~ 19 gün önce
Ama yollar var köprüler tüneller? Dolarlarıda bozdunuz şimdi nolcak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
anlamınız lazıma gelsin ~ 20 gün önce
Bu kadar yazdıklarımdan bunu cıkardıysan kapasite ortada... Gercek bc nin nasıl davrandığını geçmişte de charter tecrübemle 15 yıldır gözlemliyorum... Genelde sinek gibi ezmeye calisan cok evt haklısın.... Bunlar da genelde senin gibiler... ( ucaga geldiginde kral kesilen herseyi cok bilen ama bilmeyen, elit havalarında ama elit olmayan, ego tatminini hostesler üzerinde denemeye kalkan) yani karşındaki senden biraz daha iyi durumdaysa onu bir yerden yakalayıp ezmeye calisan sen ve senin gibiler. .. Bizleri de ucakta yakalıyorsunuz... :))) olsun yine de ucakta saygımız sonsuz... Bu bir iş...sevgiler :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Xq ~ 20 gün önce
Meslegi icra etmek isteyenler tercihen baska sirketleri ya da bu sirketin antalya merkezini tercih etsinler cunku diger turlu sirket sizi dusundugunuz ve calisirken mantiginizi kullandiniz diye cezalandirir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000