26 Mayıs 2018, Cumartesi 08:39:37

"SunExpress her geçen yıl biraz daha büyüyor"

Her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen SunExpress iftar yemeklerinin ilki Ankara’da 200’e yakın katılımcı ile gerçekleşti.
  • Sun express bitmiş okeye dönüyor. Durumu içler acısı.
  • Sirket tarihinin rekoru kirilmisken keske kisin sogukta yazin sicakta apronda ozveriyle calisan teknisyenlerinde hakkini vermis olsaydiniz cok daha iyi olurdu.ucucu ekiplerine zam yapip teknige yapmamak cok moral bozucu oldu.
  • Artik iftari da sacma sapan seylere alet ettiler. Arkadas oruc tutmayana zaten iftar verilmez bir oylesiniz bir boyle. Noel’de evine cam agaci dikenler, yabanci adamla evlenip soyadini degistirenler gelmis iftar aciyor simdi de. Cok komik. Celiskiler ulkesi
  • Gecen yıl mudurlerden biri iftar yemeğinde "para harcamamak için bu yemeği bile iptal etmeyi düşündük demişti" bu sene iptal etmediklerine göre demek ki şirket para kazanmış.O gün kendi iftar menünün parasını masaya bırakmayı dahi düşünmüştüm.

Her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen SunExpress iftar yemeklerinin ilki Ankara’da 200’e yakın katılımcı ile gerçekleşti.

Birliktelik, paylaşım ve dayanışmanın ön planda olduğu iftar yemeği, SunExpress Ailesi üyeleri ve Ankara sivil havacılık oteritelerinin katılımı ile SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

SunExpress Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan, “Şirketlerin başarısının ölçümünde pek çok değişken olduğu gibi asıl olan gösterge tabii ki rakamlardır, büyümedir” diyen Çalışkan, “SunExpress her geçen yıl biraz daha büyüyor. 2017 yılında şirket tarihimizin rekorunu kırarak, toplamda 8 milyondan fazla yolcu taşıdık ve 1.15 milyar Avro’luk bir gelire ulaştık. Peki, bu başarının ardında yatan nedir? Bana göre en önemlisi insan faktörüdür; kaliteli, işinin ehli, iyi niyetli ve iyi iletişim kabiliyetine sahip çalışanlar. Bu profildeki insanların yer aldığı bir kurumun parçası olduğum için ve sizler gibi bir ekip ile çalıştığım için gurur duyuyorum. Bu başarının kaynağı sizlersiniz. SunExpress’e katkılarınızdan ve gösterdiğiniz performanstan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi."SunExpress her geçen yıl biraz daha büyüyor"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (27)

Bitmiş ~ 29 gün önce
Sun express bitmiş okeye dönüyor. Durumu içler acısı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sxs ~ 29 gün önce
Sirket tarihinin rekoru kirilmisken keske kisin sogukta yazin sicakta apronda ozveriyle calisan teknisyenlerinde hakkini vermis olsaydiniz cok daha iyi olurdu.ucucu ekiplerine zam yapip teknige yapmamak cok moral bozucu oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ben Mehmet Usta ~ 26 gün önce
5 yıldır sanayide çalışıyorum ve bu yıl zam almadım. Ne zammından bahsediyorsun sen? Gözüm kapalı IDG söker takarım, sen hâlâ kalkmış zam diyorsun.Bu arada hepinizin telefonunda "madonna-la isla bonita" şarkısı olsun bakımlarda çalar ve kendinizi motive edersiniz.
Yildiray ~ 29 gün önce
Artik iftari da sacma sapan seylere alet ettiler. Arkadas oruc tutmayana zaten iftar verilmez bir oylesiniz bir boyle. Noel’de evine cam agaci dikenler, yabanci adamla evlenip soyadini degistirenler gelmis iftar aciyor simdi de. Cok komik. Celiskiler ulkesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saldıray ~ 28 gün önce
kime ne kardeşim sana mı soracaklar?
Paralandık mı ? ~ 30 gün önce
Gecen yıl mudurlerden biri iftar yemeğinde "para harcamamak için bu yemeği bile iptal etmeyi düşündük demişti" bu sene iptal etmediklerine göre demek ki şirket para kazanmış.O gün kendi iftar menünün parasını masaya bırakmayı dahi düşünmüştüm.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000