14 Haziran 2017, Çarşamba 16:31:11

SunExpress Genel Müdürü Bischof: "Çok büyük bir aile olduk"

Her yıl bütün base’lerinde iftar yemeği düzenleyen SunExpress, 13 Haziran’da Antalya’da düzenlenen iftar yemeği rekor bir katılım ile gerçekleşti.
  • Allah SunExpress'e zeval vermesin, inşallah. Memleketimize de SXS gibi daha nice faydalı firmalar diliyorum. Hayırlı Ramazanlar.
  • İlk resimdeki erkeklerin hepsi top sakallı, üçüncü resimdeki büyüklerimizin hepsi sinek kaydı. Bu bir tesadüf mü? Tabikide değil.
  • Bursa'yı da base yapın da görelim bakalim ne başarmışsınız bugune kadar? Her base'de her sene iftar yemeği verirlermişmiş falan filan..
  • Afiyet olsun

Her yıl bütün base’lerinde iftar yemeği düzenleyen SunExpress, 13 Haziran’da Antalya’da düzenlenen iftar yemeği rekor bir katılım ile gerçekleşti. SunExpress’in sıradaki iftar 19 Haziran’da Ankara, 20 Haziran’da İstanbul ve 21 Haziran’da Frankfurt var.  Antalya’da iftar yemeği,  eşleri ile birlikte toplam 600 SunExpress çalışanı, Genel Müdür Jens Bischof, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ve Antalya’daki havacılık otoritelerinin ve havaalanı temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.

İftar yemeğinde konuşma yapan Genel Müdür Jens Bischof, “Önceki yıllara göre kıyaslandığında bu akşam rekor bir katılım var. Bu da SunExpress’in geçen bu 27 yılda ne kadar büyük bir aile olduğunun kanıtı” dedi ve ekledi: “27 yıl önce bir uçak 57 çalışan ile başladık. Bugün geldiğimiz nokta da ise 3900’ün üzerinde çalışanımız, 70 uçaklık filomuz, Türkiye, Avrupa, Kuzey Afrika ve Kızıl Deniz’de 80’nin üzerinde uçuş noktamızla çok büyük bir aile olduk. Bu, 3900 çekirdek aileden oluşan bir SunExpress ailesi. Bu sizin başarınız; bu sizin SunExpress’iniz.”

Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Çalışkan ise,  SunExpress’in Antalya ile büyüdüğünü belirterek, “Antalya bizim evimiz, Antalya ile büyüyoruz, Antalya da bizimle büyüyor.  Bu durumun bu şekliyle devam etmesi en büyük arzumuz. Sıkıntılar olmuyor mu? Tabi ki oluyor ama bizi başarılı kılacak olan bu zorluklara karşı verdiğimiz mücadeledir.  O yüzden mücadeleye devam, inşallah yakın zamanda her şey yoluna girecek ve Antalya turizmi en üçlü günlerine devam edecektir.  Yapmamız gereken tek şey birlik ve beraberlik için mücadeleye devam etmek.”

SunExpress Genel Müdürü Bischof: "Çok büyük bir aile olduk"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

SXS ~ 1 yıl önce
Allah SunExpress'e zeval vermesin, inşallah. Memleketimize de SXS gibi daha nice faydalı firmalar diliyorum. Hayırlı Ramazanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kral ~ 1 yıl önce
İlk resimdeki erkeklerin hepsi top sakallı, üçüncü resimdeki büyüklerimizin hepsi sinek kaydı. Bu bir tesadüf mü? Tabikide değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
77 ~ 1 yıl önce
Top sakalsız teknisyenmi olur.
Biri ~ 1 yıl önce
Müdürlerini örnek alıyorlardır, büyüyecekler de onu ezmek istemiyorlar.
Bursa ~ 1 yıl önce
Bursa'yı da base yapın da görelim bakalim ne başarmışsınız bugune kadar? Her base'de her sene iftar yemeği verirlermişmiş falan filan..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sxs ~ 1 yıl önce
Afiyet olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000