23 Haziran 2018, Cumartesi 09:56:18

SunExpress bir A320 daha getirdi

SunExpress tarafından kiralanan 5 adet Airbus A320'den sonuncusu da filoya katıldı.
  • 70 kusur Boeing icinde, 5 Airbus? Saçma oldu! Alayi bozuk zaten, ucuramiyoruz. AOG oldu mu, ki surekli AOG yatiyor ucaklar yerde.
  • Otelciyi sirket muduru yaparsan sezonluk ne oldugu belirsiz sacma sapan sirketlerle ekiplerle ucar. Sonra da bakin kisin adam calistirmaya gerek yok der sizi kapinin onune koyar. Siz de siaremi en fazla sirketimiz diye koyun gibi ucarsiniz. Bu arada yonetim tl ye gecince” super dogru karar diye “ de eklersiniz.
  • Farklı tip uçağı denetleyecek altyapı yoksa sıkıntı
  • Sun express 3.havaalanı açılmadan izmir çorlu arasına bir hat açsanız çok iyi olacak avcılar beylikdüzünden ulaşım işkence olacak çūnkü

SunExpress tarafından kiralanan 5 adet Airbus A320'den sonuncusu da filoya katıldı.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa ortaklığında faaliyetlerini yürüten SunExpress, yoğun geçmesi beklenen 2018 yaz sezonu için Litvanya merkezli Avion Express'ten 5 adet uçak kiralamıştı. Şirket tarafından kiralanan uçaklardan 5'incisi de Antalya’ya geldi.

Geçtiğimiz gün Shannon'dan havalanan LY-VEW kuyruk tescilli A320-200 tipi uçak Antalya'ya iniş yaptı. Uçağın SunExpress adına ilk ticari uçuşu ise XQ232 sefer sayısıyla Antaya'dan Hannover'e yapıldı.

Litvanyalı Avion Express ile gerçekleştirilen anlaşma kapsamında toplam 5 adet Airbus A320'i filosuna katacak olan SunExpress, uçaklarını Antalya merkezli uçuşlarında kullanacak.

SunExpress bir A320 daha getirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Penguen ~ 29 gün önce
70 kusur Boeing icinde, 5 Airbus? Saçma oldu! Alayi bozuk zaten, ucuramiyoruz. AOG oldu mu, ki surekli AOG yatiyor ucaklar yerde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Otelci ~ 29 gün önce
Otelciyi sirket muduru yaparsan sezonluk ne oldugu belirsiz sacma sapan sirketlerle ekiplerle ucar. Sonra da bakin kisin adam calistirmaya gerek yok der sizi kapinin onune koyar. Siz de siaremi en fazla sirketimiz diye koyun gibi ucarsiniz. Bu arada yonetim tl ye gecince” super dogru karar diye “ de eklersiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkat ~ 30 gün önce
Farklı tip uçağı denetleyecek altyapı yoksa sıkıntı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 30 gün önce
Sun express 3.havaalanı açılmadan izmir çorlu arasına bir hat açsanız çok iyi olacak avcılar beylikdüzünden ulaşım işkence olacak çūnkü

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000