07 Mayıs 2012, Pazartesi 16:43:56

STOCKHOLM'DE VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN...

Stockholm'de uçak rötar yapinca Arlanda Havaalanı'nda Türkler müzik eşliğinde eğlendi...
  • millet kafayi yemis
  • memlekette terör varmıs, 5 kişiden biri yeşil kartla,kömür yardımıyla, sosyal yardımlaşma kurumlarıyla, yardım gecelerinde utanmaz adamların yerine getirmedikleri palavra yardımlarla yaşamaya çalışıyormuş umurlarındamı Türkiyem....Helal olsun sanatçılarla dans...........
  • burda bağırıp çağırırlar ordada çılgın gibi oynarlar işte...amaçları kendi egolarını tatmin etmek.isveçteki oturum kartlarını ellerinden almasınlar diye olay çıkaramıolar bişiylerin korkusundan burdada cebine 200 euro para koyup adam olup egolarıyla havalimanı kurtarırlar.kapıda sinirlenip çoluğna çocuğna bağırırlar hanımlarını azarlarlar.küfür ederler.
  • Keske her rotarde boyle olsa kontuarlara gidip problem cikarmanin ne manasi var. Arkadaslar ne guzel eglence yapmislar helal olsun.

Mardin Reyhani Grubu çalgıları çıkardı. Vekiller de eğlendi. Adnan Keskin para basti, kadın vekiller de tempo tuttu, zılgıt çekti.

(Hürriyet)

STOCKHOLM'DE VUR PATLASIN ÇAL OYNASIN...

Facebook Yorum

Yorumlar

a330 ~ 6 yıl önce
millet kafayi yemis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
emekli fuat ~ 6 yıl önce
memlekette terör varmıs, 5 kişiden biri yeşil kartla,kömür yardımıyla, sosyal yardımlaşma kurumlarıyla, yardım gecelerinde utanmaz adamların yerine getirmedikleri palavra yardımlarla yaşamaya çalışıyormuş umurlarındamı Türkiyem....Helal olsun sanatçılarla dans...........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
burda bağırıp çağırırlar ordada çılgın gibi oynarlar işte...amaçları kendi egolarını tatmin etmek.isveçteki oturum kartlarını ellerinden almasınlar diye olay çıkaramıolar bişiylerin korkusundan burdada cebine 200 euro para koyup adam olup egolarıyla havalimanı kurtarırlar.kapıda sinirlenip çoluğna çocuğna bağırırlar hanımlarını azarlarlar.küfür ederler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Samet T ~ 6 yıl önce
Keske her rotarde boyle olsa kontuarlara gidip problem cikarmanin ne manasi var. Arkadaslar ne guzel eglence yapmislar helal olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000