12 Aralık 2009, Cumartesi 17:40:12

SÖZ ARTIK DELEGELERDE

Hava-İş’in yeni başkanının belirleneceği seçim öncesinde gerçekleştirilen Genel Kurul sona erdi.
  • dostum sitemini bana yapma sisteme yap. ben dün genel kuruldan geldim ve buraya yazıyı yazdım boşa konuşmadım konuşmamda. sen gerçeklerden uzaksın,dün başkanlık divanı yapıldı mevcut yönetim 144 oyla tulum çıkardı.oysa bugün duruma bakıyorumki gökkuşağı at değiştirmiş başkan adayı ARZU ŞAHİN ÜMMAN bu araştırırsan kim kimime hizmet ediyor bu hanfendi kimlerin başkanı,ben daha fazla konuşmycam dergide yazımda bunların hepsini açıkça okursunuz,hepinize sevgiler,mevcut yönetimede çalışmalarında başarı dilerim,fakat daha çok çalışmalılar,daha çok biz işçilere emek vermeliler,airport haberde sevgi ve saygılar.
  • Sevgili yorumcular lütfen artık terbiyesizligi ve seviyesiz yazılar yazmayı bırakın, her şeyi,her yolu denediniz ama olmuyor , şimdi gözlerinizi kapatıp zevk almaya . Bahdır ALTAN bey hangi nedenle başkanlıgını açıklamadı 14000 TL maaşın alınamıyacak olmasımıdır. Yani güzel arkadaşlar bunları sorgulayın isterseniz aylıgı 14000 TL olanlarmı SINIF SENDİKACILIGI YAPACAKLAR BUNA KARGALAR GÜLER
  • "elimde belgeler var" klişeleri "başkanım sana uzay mekiği yaraşır" kullukları, stadyum tezahüratları ve basit bayağı ayak oyunları. 5 kuruşa satın alınabilir ruhlar veya onurlar pazarı...Aklınız ermez. Tapınacağınız kulluk edeceğiniz bir olmayı reddetmenin ne demek olduğuınu. Öyle yorumlarsınız küçük kafalarınızla. Kaptan neden aday olmadı?
  • "Gücün her türlü kutsal yüzü, insanların kendi kollektif kurtuluşlarını kendi işleri olarak görüp bunun sorumluluğunu tam olarak alamamalarının bir ifadesidir". Gökkuşağı hareketi bu sorumluluğu alabilme cesaretine sahip insaların hareketidir. Bu nedenle sonuç ne olursa olsun haklı olan onlardır ve sonuç ne olursa olsun kazanan da onlar olacaklardır.

Topkapı Holiday Inn Otel’de düzenlenen Genel Kurul’da adaylar konuştu, projeler anlatıldı.

Yarın yapılacak olan oylamanın öncesinde gerçekleştirilen Genel Kurul, sert tartışmalara ve kavgalara sahne oldu.

Kim kiminle tartıştı, hangi vaatler verildi?

Genel Kurul’un tüm ayrıntıları bu akşam 20.00’de Airport TV Ana Haber Bülteni’nde…

Hava-İş Genel Kurulu

Hava-İş Genel Kurulu

Hava-İş Genel Kurulu

Hava-İş Genel Kurulu

Hava-İş Genel Kurulu

SÖZ ARTIK DELEGELERDE

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (19)

Misafir ~ 8 yıl önce
dostum sitemini bana yapma sisteme yap. ben dün genel kuruldan geldim ve buraya yazıyı yazdım boşa konuşmadım konuşmamda. sen gerçeklerden uzaksın,dün başkanlık divanı yapıldı mevcut yönetim 144 oyla tulum çıkardı.oysa bugün duruma bakıyorumki gökkuşağı at değiştirmiş başkan adayı ARZU ŞAHİN ÜMMAN bu araştırırsan kim kimime hizmet ediyor bu hanfendi kimlerin başkanı,ben daha fazla konuşmycam dergide yazımda bunların hepsini açıkça okursunuz,hepinize sevgiler,mevcut yönetimede çalışmalarında başarı dilerim,fakat daha çok çalışmalılar,daha çok biz işçilere emek vermeliler,airport haberde sevgi ve saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Sevgili yorumcular lütfen artık terbiyesizligi ve seviyesiz yazılar yazmayı bırakın, her şeyi,her yolu denediniz ama olmuyor , şimdi gözlerinizi kapatıp zevk almaya . Bahdır ALTAN bey hangi nedenle başkanlıgını açıklamadı 14000 TL maaşın alınamıyacak olmasımıdır. Yani güzel arkadaşlar bunları sorgulayın isterseniz aylıgı 14000 TL olanlarmı SINIF SENDİKACILIGI YAPACAKLAR BUNA KARGALAR GÜLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"elimde belgeler var" klişeleri "başkanım sana uzay mekiği yaraşır" kullukları, stadyum tezahüratları ve basit bayağı ayak oyunları. 5 kuruşa satın alınabilir ruhlar veya onurlar pazarı...Aklınız ermez. Tapınacağınız kulluk edeceğiniz bir olmayı reddetmenin ne demek olduğuınu. Öyle yorumlarsınız küçük kafalarınızla. Kaptan neden aday olmadı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
"Gücün her türlü kutsal yüzü, insanların kendi kollektif kurtuluşlarını kendi işleri olarak görüp bunun sorumluluğunu tam olarak alamamalarının bir ifadesidir". Gökkuşağı hareketi bu sorumluluğu alabilme cesaretine sahip insaların hareketidir. Bu nedenle sonuç ne olursa olsun haklı olan onlardır ve sonuç ne olursa olsun kazanan da onlar olacaklardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000