28 Eylül 2017, Perşembe 13:12:23

Southwest uçağında polis şiddeti

ABD'de Southwest Havayolu şirketi filosundaki bir uçkta, köpeğe alerjisi bulunan bir kadın yolcu uçaktan polis zoruyla atıldı.
  • yolcuların tepkisizliği ve kabin personelinin amann ben uğraşamam polis uğraşsın demesi.. al yerini değiştir kadının çok mu zor.. ?*? o poliste yani maşallah boğazlasaydın kadını?
  • Küçük yazlığımızın küçük terasında sabah sekizde bir toz kahve içme alışkanlığım var. Musibet bir kadın aynı saatte gelir aradaki küçük göletin karşısında köpeğini pisletir ve köfte yoğurur gibi o pisliği mıncıklar. İğrendiniz değil mi? Onun köpek pisliğini mıncıklamak hakkı oluyor da, benim bu rezilliğe itiraz hakkım neden olmuyor? Hadi be, hastalıklı beyinler, zırvalarınızı bana mantık diye yutturmaya kalkmayın.
  • iltica etmis efendi efendi oturacak. belgen yok kafana gore olay cikarirsan cakarlar oyle.
  • içimizdeki türkiye düşmanı ve batı hayranı tipler böyle rezil haberleri görmezden geliyor niyeyse. tek yorum yok
ABD'de Southwest Havayolu şirketi filosundaki bir uçkta, köpeğe alerjisi bulunan bir kadın yolcu uçaktan polis zoruyla atıldı.

Olay Southwwest havayolu şirketinin Baltimore-Los Angeles uçuşunu yapacak olan uçakta yaşandı. Koltuğuna gitmek üzere uçağa binen kadın, koridior üzerinde iki adet küçük köpek gördü. Bunun üzerine hemen telaşlanan kadın yetkililere haber verdi.

Hostesler kadını sakinleştirmeye çalıştı, ancak köpeklere alerjisi bulunduğunu söyleyen kadın bir türlü sakinleşmek bilmedi. Bunun üzerine hostesler uçağa acil durum bildirimiyle polis çağırdı.

Uçağa gelen polisler kadının yanına gelerek önce alerjisi olduğuna dair belge istedi, ancak kadın belgesini gösteremeyince, polisler devreye girerek kadına karşı güç kullandılar.

Önce yerlerde sürüklenen kadına polisler yürü diye bağırarak komut verdi, ancak kadın polisin kendisini sıktığı için adım dahi atamayacak durumdaydı. Bunun üzerine daha da öfkelenen polis kollarıyla kadını zorla tutup dışarı çıkarttı.

 

Southwest uçağında polis şiddeti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

berbat görüntü ~ 11 ay önce
yolcuların tepkisizliği ve kabin personelinin amann ben uğraşamam polis uğraşsın demesi.. al yerini değiştir kadının çok mu zor.. ?*? o poliste yani maşallah boğazlasaydın kadını?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kelaynak ~ 11 ay önce
Küçük yazlığımızın küçük terasında sabah sekizde bir toz kahve içme alışkanlığım var. Musibet bir kadın aynı saatte gelir aradaki küçük göletin karşısında köpeğini pisletir ve köfte yoğurur gibi o pisliği mıncıklar. İğrendiniz değil mi? Onun köpek pisliğini mıncıklamak hakkı oluyor da, benim bu rezilliğe itiraz hakkım neden olmuyor? Hadi be, hastalıklı beyinler, zırvalarınızı bana mantık diye yutturmaya kalkmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayri ~ 11 ay önce
iltica etmis efendi efendi oturacak. belgen yok kafana gore olay cikarirsan cakarlar oyle.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ameriiiiiiğaaaaa ~ 11 ay önce
içimizdeki türkiye düşmanı ve batı hayranı tipler böyle rezil haberleri görmezden geliyor niyeyse. tek yorum yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000