04 Haziran 2010, Cuma 18:36:11

SORUMSUZ PİLOT KOVULDU (GÜNCELLENDİ)

Turkuaz Havayolları’nın Antalya-Münster seferini yapan uçağında alkollü olduğu tespit edilen pilotun görevine son verildi.
  • böyle tiplere inanın uçak değil bisiklet bile emant edilmemeli..yüzlerce insanın hayatını hiçe saymak ne demek ögretilmeli..alacaksın elinden diplomasını gitsin limon satsın...
  • canını sana emanet edenler adına üzül az para kazanmıyorsunuz işinie saygı duy sana dışarda kimse bu parayı vermez.içki keyif için içilir hocam seni işe alırlarsa sonuna kadar peşindeyiz..
  • abileri tarafından hangi akıl mantıkla idare edildiyse bugünlere kadar gelebilmiş bir alkol bağımlısı yazık ama ona değil birçok insanın canını hiçe sayarak onu idare edenlere.
  • Eeee Oguz Vural, buraya kadarmış!!! İyi bile uçtun kaç senelerdir yakalanmadan... Gerçi çok yakalandın da, yok yazık günah; yok evli barkli coru cocuğu var vs. vs. hep gereksiz yere idare edildin. Kıbrıs Turk Hava Yollari, İnter, World Focus, Sky ve dilerim SON olarak da Turkuaz... Hepsinden de aynı nedenden ve daha da önemlisi hepsinden de Kaptan Adayi olarak isine son verildi. Yazık, kendini düşünmüyorsan aileni, ufacık Bebisini, ve senelerdir taşıdığın yüzbinlerde insan ve onların ailelerini, sevdiklerini duşun! Bu is o kadar UCUZ değil!!! Can taşıyorsun CAN! Bu ne DELİ CESARETİ? Hiç mı korkun yok? Seni şiddetle kınıyorum, Allah yardımcın olsun... Buraya kadarmış
Antalya-Münster seferini yapan TRK215 sefer sayılı Turkuaz Havayolları uçağının ikinci pilotu O.V’nin sefer sonunda Alman Sivil Havacılık otoriteleri tarafından yapılan kontrollerde alkollü olduğunun tespit edilmesinden sonra Turkuaz Havayolları’ndan beklenen haber geldi.

22 Mart 2010 tarihinde Turkuaz Havayolları’nda göreve başlayan O.V isimli pilotun, bugün itibariyle şirketle ilişiği kesildi.

Şirketten yapılan açıklamada, “Uçuş emniyetini ve yolcu güvenliğini her şeyin üzerinde tutan Turkuaz Havayolları, bu tarz olaylara asla prim tanımayacaktır. Daha önce farklı havayollarında alkol sorunu olduğu için işten atıldığı söylenen sözkonusu pilotla ilgili bu iddialar, kurumumuzun bilgisi dışındadır” denildi.

Münster-Antalya seferi bir başka uçuş ekibiyle saat 20:00’de gerçekleştirilecek.

Şirket, ilgili kaptan hakkında hukuki süreci Pazartesi günü başlatacağını açıkladı.
SORUMSUZ PİLOT KOVULDU (GÜNCELLENDİ)

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 8 yıl önce
böyle tiplere inanın uçak değil bisiklet bile emant edilmemeli..yüzlerce insanın hayatını hiçe saymak ne demek ögretilmeli..alacaksın elinden diplomasını gitsin limon satsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
canını sana emanet edenler adına üzül az para kazanmıyorsunuz işinie saygı duy sana dışarda kimse bu parayı vermez.içki keyif için içilir hocam seni işe alırlarsa sonuna kadar peşindeyiz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
abileri tarafından hangi akıl mantıkla idare edildiyse bugünlere kadar gelebilmiş bir alkol bağımlısı yazık ama ona değil birçok insanın canını hiçe sayarak onu idare edenlere.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Eeee Oguz Vural, buraya kadarmış!!! İyi bile uçtun kaç senelerdir yakalanmadan... Gerçi çok yakalandın da, yok yazık günah; yok evli barkli coru cocuğu var vs. vs. hep gereksiz yere idare edildin. Kıbrıs Turk Hava Yollari, İnter, World Focus, Sky ve dilerim SON olarak da Turkuaz... Hepsinden de aynı nedenden ve daha da önemlisi hepsinden de Kaptan Adayi olarak isine son verildi. Yazık, kendini düşünmüyorsan aileni, ufacık Bebisini, ve senelerdir taşıdığın yüzbinlerde insan ve onların ailelerini, sevdiklerini duşun! Bu is o kadar UCUZ değil!!! Can taşıyorsun CAN! Bu ne DELİ CESARETİ? Hiç mı korkun yok? Seni şiddetle kınıyorum, Allah yardımcın olsun... Buraya kadarmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000