27 Ocak 2012, Cuma 11:22:32

"SON DUANIZI EDİN"

Alaska Havayolları, yolcuların yemek servis tepsilerine koyduğu dua kartlarını kaldırdı.
  • Biraz araştırısanız sicilinin de pek iyi olmadığını anlıyacağınız Alaska Airlines sanırım uçaklarının teknik problemlerinin ciddiyetinin farkındalar ki bu '' dua '' meselesine sıcak bakmışlar .
  • evet her bulduğu deliğe dini sokuşturan amerikayı örnek ver sen. o amerika ki kurulduğundan bu yana kan ve ölüm yaydı ve bunları yaparken dini bildiğin kullandı. ve sen ve senin gibiler halende bir güzel kulanılıyorsunuz. sizin gibi olmayanlara da bifiil saldırıyorsunuz.
  • Dua etmek allahla kul arasındadır kimse karışamaz. İsteyen ider isteyen etmez. Kimin doğru yolda olup olmadığını kimin dua etmekten uzaklaşıp uzaklaşmadığını Allah'tan başka kimse bilemez. Amerikada otellerde başucuna incil koyuyolarmış. HZ İsa'yı da filmlerde kliplerde ne hale sokuyorlar. Ona da kimse bişey demiyor orada ama. O onların saygısı. Bizim Kur-an'ımız öyle her yere otel çekmekecelerine bilmem nerelere koyulamaz. Kendinizi bişey sanıyorsunuz ama değilsiniz arkadaşlar.
  • Bir Alaska Havayolları kadar olamadınız, yazık be...
Alaska Havayolları yemek servisinde yolculara dağıtılan tepsilerdeki dua kartlarını kaldırdı.

Yolculardan bazıları “Okurken karnıma ağrılar giriyor. Sanki son duamızı okuyoruz. Böyle uygulama olmaz" diyerek uygulamaya tepki göstermişti.

Alaska Havayolları'nın dört saatten uzak yolculuklar için kullandığı dua kartlarının yolcular tarafından gelen tepki sonucu kaldırıldığı öğrenildi.

Uygulama 2006 yılından bu yana devam etmekteydi."SON DUANIZI EDİN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 6 yıl önce
Biraz araştırısanız sicilinin de pek iyi olmadığını anlıyacağınız Alaska Airlines sanırım uçaklarının teknik problemlerinin ciddiyetinin farkındalar ki bu '' dua '' meselesine sıcak bakmışlar .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
evet her bulduğu deliğe dini sokuşturan amerikayı örnek ver sen. o amerika ki kurulduğundan bu yana kan ve ölüm yaydı ve bunları yaparken dini bildiğin kullandı. ve sen ve senin gibiler halende bir güzel kulanılıyorsunuz. sizin gibi olmayanlara da bifiil saldırıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Dua etmek allahla kul arasındadır kimse karışamaz. İsteyen ider isteyen etmez. Kimin doğru yolda olup olmadığını kimin dua etmekten uzaklaşıp uzaklaşmadığını Allah'tan başka kimse bilemez. Amerikada otellerde başucuna incil koyuyolarmış. HZ İsa'yı da filmlerde kliplerde ne hale sokuyorlar. Ona da kimse bişey demiyor orada ama. O onların saygısı. Bizim Kur-an'ımız öyle her yere otel çekmekecelerine bilmem nerelere koyulamaz. Kendinizi bişey sanıyorsunuz ama değilsiniz arkadaşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bir Alaska Havayolları kadar olamadınız, yazık be...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000