24 Kasım 2015, Salı 19:24:28

SON DAKİKA | Rus pilotların Türkmenler tarafından esir alındığı doğrulandı

Türkiye hava sahasını ihlal ettikten sonra düşürülen Rus jetinin pilotları hakkında başbakanlık yetkillileri, pilotların Türkmenler tarafından esir alındığını açıkladı.
  • Tv deki vahsiler türkmen filan değil.kiralık isid nusra katili bunlar.komutanları elazigdan gitmiş.oyun içinde oyun oynuyor birileri. Bi uyanamadiniz gitti ne tatlı bir uykuymus arkadaş.
  • başbakanlık yetkilileri doğrulamış ahahahah. odatv fotoğrafları yayınlamış Türkmen dedikleri adamlara bi bakın derim, ışid militanı mı yoksa Türkmen mi yorum sizin...
  • SEN KALK TÜRKMENLERİ BOMBALA SONRA ELİNE DÜŞ DUA ET DAEŞ ELINE DÜSMEDİ CANLI CANLI KESERLERDŞ BİZİM KARDEŞLERİMİ VİCDANLI
  • İyi de ülke sınırlarımız dahilinde gerekli tedbiri almak bizim en doğal hakkımız değil mi ? Ne yapılacaktı ? Rusya ile ilişkilerimiz var diye finansal çıkarlarımız var diye hava sahamızda fink atsınlar diye birşey mi var ? hem uyarı almadan sanki direkt uçak düşürülmüş mü ? Kim ne biliyor ? Ayrıca pilotların akibeti bi yana Türkmenlerin yaşadıkları ızdırabı görüyorsunuz ve esas olan tek gerçek Türk' ün Türk' ten Başka dostu yoktur.! Saygılar..

Türkiye hava sahasını ihlal ettiği için düşürülen Rus savaş uçağı Su-24 jetinin iki pilotu hakkında Başbakanlık yetkilileri açıklama yaptı.

Uçağın Türkiye hava sahasının ihlal edilip edilmediği tartışmaları sürerken iki pilot hakkında net bir bilgi Rusya ve Türkiye kanadından gelmemişti.

Sınırdaki Fox televizyonu muhabiri, bulunduğu bölgedeki Başbakanlık yetkilileri tarafından Rus pilotlarla ilgili açıklama yapıldığını söyledi.

Yetkililer iki pilotun da Türkmenler tarafından esir alındığını ve sağlık durumlarının iyi olduğunu belirtti. Yetkililer, pilotların teslim alınması konusunda da girişimlere başladıklarını ifade etti.

SON DAKİKA | Rus pilotların Türkmenler tarafından esir alındığı doğrulandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Tv deki vahsiler türkmen filan değil.kiralık isid nusra katili bunlar.komutanları elazigdan gitmiş.oyun içinde oyun oynuyor birileri. Bi uyanamadiniz gitti ne tatlı bir uykuymus arkadaş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
şıracı-bozacı ~ 3 yıl önce
başbakanlık yetkilileri doğrulamış ahahahah. odatv fotoğrafları yayınlamış Türkmen dedikleri adamlara bi bakın derim, ışid militanı mı yoksa Türkmen mi yorum sizin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TÜRKMEN ~ 3 yıl önce
SEN KALK TÜRKMENLERİ BOMBALA SONRA ELİNE DÜŞ DUA ET DAEŞ ELINE DÜSMEDİ CANLI CANLI KESERLERDŞ BİZİM KARDEŞLERİMİ VİCDANLI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elifcan ~ 3 yıl önce
İyi de ülke sınırlarımız dahilinde gerekli tedbiri almak bizim en doğal hakkımız değil mi ? Ne yapılacaktı ? Rusya ile ilişkilerimiz var diye finansal çıkarlarımız var diye hava sahamızda fink atsınlar diye birşey mi var ? hem uyarı almadan sanki direkt uçak düşürülmüş mü ? Kim ne biliyor ? Ayrıca pilotların akibeti bi yana Türkmenlerin yaşadıkları ızdırabı görüyorsunuz ve esas olan tek gerçek Türk' ün Türk' ten Başka dostu yoktur.! Saygılar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000