16 Eylül 2011, Cuma 08:25:13

SOLO TÜRK HOLLANDA'YA GİDİYOR

Türk Hava Kuvvetleri'ne ait F-16 gösteri ekibi Solo Türk, Hollanda Hava Kuvvetleri'nin 16 ve 17 Eylül tarihlerinde düzenlenecek tanıtım günlerine katılacak.
  • top gun'da f-16 yoktu...
  • Lütfen buraya yorum yazacaklar önce bir kendilerini kontrol etsinler. (Self-check) Daha sonra kendilerini yeterli görüyorlarsa (tercihan kendini gerçekleştirme düzeyi) yorum getirsinler. Yorumcuların bilgi, görgü, zeka seviyesi ile ilgili sorunlarımız olduğunu düşünüyorum. Beyinciği beyninden, dili kulağından büyük şekilde yapılan yorumların hiç kimseye, özellikle havacılara ve havacılıkla ilgilenenlere faydası yok. ABD, Hollanda ve Türkiye de üretimi yapılan ve birçok ülkede kullanılan uçağın gösterisini takdir etmek gerekir diye düşünüyorum.
  • Ben sizlerden utanıyorum .sizler nesiniz yahu ? Bunlar nasıl yorumlar? Ben böyle bir programa davet edilen uçakla ve pilotumuzla gurur duydum.
  • Ne biçim yorum yapıyorsunuz. Uçağımız orada gösteri yapacakmış. Bu konu dışında birbirinize hakaret edip bilgi kıyaslaması yapmanıza ne gerek var. Çok merak eden internetten bilgi arar. Bu sitede bir haber yayınlandığı zaman nedense yorumlar hiç konuyla alakalı olmaz zaten:) Solo Türk TÜrk yıldızlarının yanında tamamlayıcı oldu. İnşallah başarılı bir gösteri olur. MEA
Solo Türk, Leeuwarden Hava Üssü'nde gerçekleştirilecek etkinliklerin ilk gününde bir gösteri sunacak.

"Gelecek havada asılı" sloganı altında yapılacak ve iki gün sürecek gösterilere, Solo Türk'ün yanı sıra Hollanda, Belçika, Danimarka, Polonya, İtalya ve Finlandiya hava kuvvetlerine ait gösteri ekipleriyle uçak ve helikopterler katılacak.

Solo Türk, Türk Hava Kuvvetleri'nin sahip olduğu modern ve yüksek performanslı F-16 uçağının kabiliyetlerini ve kullanımı için gereken yüksek seviyedeki bilgi ve beceriyi izleyicilere gösteri şeklinde sunuyor.
SOLO TÜRK HOLLANDA'YA GİDİYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
top gun'da f-16 yoktu...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Lütfen buraya yorum yazacaklar önce bir kendilerini kontrol etsinler. (Self-check) Daha sonra kendilerini yeterli görüyorlarsa (tercihan kendini gerçekleştirme düzeyi) yorum getirsinler. Yorumcuların bilgi, görgü, zeka seviyesi ile ilgili sorunlarımız olduğunu düşünüyorum. Beyinciği beyninden, dili kulağından büyük şekilde yapılan yorumların hiç kimseye, özellikle havacılara ve havacılıkla ilgilenenlere faydası yok. ABD, Hollanda ve Türkiye de üretimi yapılan ve birçok ülkede kullanılan uçağın gösterisini takdir etmek gerekir diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ben sizlerden utanıyorum .sizler nesiniz yahu ? Bunlar nasıl yorumlar? Ben böyle bir programa davet edilen uçakla ve pilotumuzla gurur duydum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ne biçim yorum yapıyorsunuz. Uçağımız orada gösteri yapacakmış. Bu konu dışında birbirinize hakaret edip bilgi kıyaslaması yapmanıza ne gerek var. Çok merak eden internetten bilgi arar. Bu sitede bir haber yayınlandığı zaman nedense yorumlar hiç konuyla alakalı olmaz zaten:) Solo Türk TÜrk yıldızlarının yanında tamamlayıcı oldu. İnşallah başarılı bir gösteri olur. MEA

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000