03 Kasım 2008, Pazartesi 11:20:03

Şok mailler atan şahıs, havacılık sektöründen çıktı!

Yılmaz erdoğan ve eşi Belçim erdoğan'ın pkkyı destekledikleri yolundaki iddiaları Youtube sitesinde yayınladığı ve bunu Türkiye'deki internet kullanıcılarına e-posta ile gönderdiği iddia edilen bilgisayar uzmanı Mustafa Selahattin Şimşek'in uçak firması personeli olduğu ortaya çıktı...
  • sadece kendisi olsa ...sülalesi PKK'lı
  • bi düsünün sizcede degilmi?

Erdoğan çiftinin şikâyetinde, e-postaların Beşiktaş Kültür Merkezi'nde kurulu bilgisayar sistemine, şirket çalışanlarına ve yakınlarına gönderildiği, 'kansız, şerefsiz' gibi düşmanca ifadeler, itham ve iftiralar bulunduğu açıklandı.

E-postaların gönderildiği yerin tespiti için yapılan incelemede şüphelinin YouTube ve gittigidiyor'da 'thyetron' takma adını kullandığı ve Ankara Balgat'ta bulunan Aydın Yazılım Elektrik Sanayi A.Ş.'ye ait bilgisayardan işlem yaptığı ortaya çıktı. İfadesi alınan şirket yetkilisi yaptığı açıklamada bilgisayarı suç tarihinde şirkette uzman olarak görev yapan Mustafa Selahattin Şimşek'in kullandığını, daha sonra by işinden ayrılarak ABD'deki bir uçak firmasında çalışmaya başladığını söyledi. Şahsın hangi firmada çalışıldığı belirtilmezken, toplanan delillere göre 'yayın yoluyla hakaret' suçundan TCK'nın 125/1-4 maddesi gereğince 4 aydan 3 yıl 8 aya kadar hapisle cezalandırılması ve ABD'de bulunduğu için ifadesi alınamayan Şimşek'in yargılanmasına önümüzdeki günlerde İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi'nde başlanılacağı ifade edildi.

Şok mailler atan şahıs, havacılık sektöründen çıktı!

Facebook Yorum

Yorumlar

yolcu ~ 10 yıl önce
sadece kendisi olsa ...sülalesi PKK'lı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havaci ~ 10 yıl önce
bi düsünün sizcede degilmi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000