03 Aralık 2015, Perşembe 11:35:10

ŞOK! Bir bakım kuruluşu kapısına kilit vurdu

Antalya merkezli bakım şirketi kapısına kilit vuruyor.
  • Allah sadece belasını versin diyorum bu Saçkesen için, bu adamla çalışmayın ve çalıştırtmayın. Camiyanın gördüğü en düzenbaz heriflerden birisi! Hepimizin hakkını çatır çutur yedi!
  • arkadaşlar ben 5 aylık alacağımı bugün itibariyle tahsil ettim..tşkler...
  • MATS'da İse baslarken bize kar-zarar ortagi da oldugumuz soylenmemisti. Zarar ettim maas yok. Hadi be. duydugumuza gore senin keyfin yerindeymis.
  • bu kadar yazılan şeylerin hepsi yalan oldu.gerçek ortaya çıktı.nordwınd küçülmeye gidiyor. pegass 200 tane personel çıkarmış. ramses ay sonuna kadar tekniği kapatıyor. tayland da bulunan teknik geri geliyormuş . rus teknisyenlere devretmişler.çok değil bundan 1 ay önce yönetici bazında bazı istifalar olmuştu. işte o zaman ramazan bey bişeyler yapmalıydı. sanki mats yeni maaş ödemiyormuş. yeni batıyormuş dhmiile sözleşme yenilemiyormuş gibi eski haberleri şimdi servis ederek pegass ranses ve nordwınde yaşanan olumsuzlukları başka şirketlerin üzerine atarak isimlerini temize çıkarmaya çalışmaları hiç hoş değil.bakın burda nordwınd pegas ramses mats td team ut air olarak 6 tane şirketin ismi geçiyor.yazık.bu tür haberlerle şirketler lekeleniyor.özellikle airport haber yetkilileri: yaptığınız haberin kaynağı ve doğruluğu çok önemli.dikkat diyorum. sivil havacılık yetkilileri sizde karşıdan seyredin.........

Antalya merkezli bakım şirketi kapısına kilit vuruyor. Aylardır maaşlarını alamayan personelin yanında hiçbir gider kalemine ödeme yapamayan MATS, iflasın eşiğinde. Şirketin DHMİ ile sözleşmesi bitmesine rağmen yeni sözleşme de imzalanmadı.

Merkezi Antalya’da bulunan Akdeniz Havacılık Çözümleri ve Teknik Destek şirketi zor günler yaşıyor. Aylardır çalışanların maaşları ödenemiyor. Onlarca çalışan perişanlık çekerken şirketin sahibi Fatih Saçkesen’den de haber çıkmıyor. Özellikle Rus uçaklara hizmet veren MATS, uzun süredir de Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ne kira ödemelerini yapamıyor.

Borç batağına saplanan şirketin Ekim ayında biten sözleşmesi DHMİ tarafından yenilenmedi. Şirketin kapına kilit vuracağı iddia ediliyor.

Airporthaber’in edindiği bilgilere göre Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü, MATS’ın kiracısı olduğu yeri boşaltmasını istedi.

MATS, şu sıralarda eşyalarını almak için hazırlık yapıyor. Bazı teknik malzemelerin de yok pahasına satışa çıkarıldığı kaydedildi.
Öte yandan yaklaşık 50 kişinin  üzerinde çalışanı bulunan MATS’ın aylardır kimseye para ödemediği ifade edildi.

Bu arada MATS'ın yetkilerinin de SHGM tarafından askıya alındığı öğrenildi

©Airporthaber.com

ŞOK! Bir bakım kuruluşu kapısına kilit vurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

yok ~ 2 yıl önce
Allah sadece belasını versin diyorum bu Saçkesen için, bu adamla çalışmayın ve çalıştırtmayın. Camiyanın gördüğü en düzenbaz heriflerden birisi! Hepimizin hakkını çatır çutur yedi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ricardoo ~ 2 yıl önce
arkadaşlar ben 5 aylık alacağımı bugün itibariyle tahsil ettim..tşkler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 2 yıl önce
MATS'da İse baslarken bize kar-zarar ortagi da oldugumuz soylenmemisti. Zarar ettim maas yok. Hadi be. duydugumuza gore senin keyfin yerindeymis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kalem ~ 2 yıl önce
bu kadar yazılan şeylerin hepsi yalan oldu.gerçek ortaya çıktı.nordwınd küçülmeye gidiyor. pegass 200 tane personel çıkarmış. ramses ay sonuna kadar tekniği kapatıyor. tayland da bulunan teknik geri geliyormuş . rus teknisyenlere devretmişler.çok değil bundan 1 ay önce yönetici bazında bazı istifalar olmuştu. işte o zaman ramazan bey bişeyler yapmalıydı. sanki mats yeni maaş ödemiyormuş. yeni batıyormuş dhmiile sözleşme yenilemiyormuş gibi eski haberleri şimdi servis ederek pegass ranses ve nordwınde yaşanan olumsuzlukları başka şirketlerin üzerine atarak isimlerini temize çıkarmaya çalışmaları hiç hoş değil.bakın burda nordwınd pegas ramses mats td team ut air olarak 6 tane şirketin ismi geçiyor.yazık.bu tür haberlerle şirketler lekeleniyor.özellikle airport haber yetkilileri: yaptığınız haberin kaynağı ve doğruluğu çok önemli.dikkat diyorum. sivil havacılık yetkilileri sizde karşıdan seyredin.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000