19 Mayıs 2016, Perşembe 08:44:40

Snapchat havalimanı kiralıyor

Snapchat ofislerini genişletmenin yolunu arıyor. Venedik plajlarında bulunan ofislerden sonra şirket şimdi de Santa Monica’da havalimanı kiralayacak.
  • thy personelinin snapchat paylasimlari icin kesinlikle yeni bir gozleme ekibi olusturulmali.. thy kesinlikle bu mecrayi basibos birakmamali.. fazla ozgurluk vermeye gerek yok, burasi ortadogu !! reis cok yasa, baas partisi cok yasa

Santa Monica şehir meclisinde yapılan oylamadan olumlu sonuç çıkması ile beraber artık Snapchat önünde bir engel kalmadı. Buna göre popüler sosyal medya platformu Santa Monica havalimanında iki bina ve sekiz uçak hangarı kiralayacak. Kirayı ise yıllık olarak 3 milyon dolar verecek.

Şirkete Dev Alan

Beş yıllık anlaşmaya göre şirket toplamda 6547 metrekarelik iki bina kiraladı ve bu binalara toplamda 1.4 milyon dolarlık harcama yapacak. Anlaşmada ayrıca sekiz adet hangarda yer alıyor. Snapchat’in hangarları ne yapacağı henüz belli değil. Belki helikopter pilotu olan CEO’su Evan Spigel birkaç uçak kullanıyor. Tabi büyük bir ihtimalle burası da ofis alanına çevrilecek. Bu alan yaklaşık 826 metre kare.

Şirket son zamanlarda sürekli gayrimenkul kiralıyor. Bunların son iki tanesi Santa Monica havalimanı ve Venice'deki plajda bir bina. Şirket Facebook, Google ve Apple gibi merkez kampüsler yapmak yerine Venedik sahillerine yerleşmeyi tercih ediyor. Şirketin ilk ofisi de mavi bir plaj eviydi. Daha sonra popülerleşmesi ile beraber yanındaki iki binayı da satın aldı. 2015 yılında ise Thronton Lofts’ta yer alan 2300 metre karelik yeri kiralamıştı. En büyük ofisi ise 2015 yılında 10 yıllığına kiraladığı 4366 metre karelik Venedik’te ki ofis kompleksi oldu.

Snapchat havalimanı kiralıyor

Facebook Yorum

Yorumlar

ztk ~ 2 yıl önce
thy personelinin snapchat paylasimlari icin kesinlikle yeni bir gozleme ekibi olusturulmali.. thy kesinlikle bu mecrayi basibos birakmamali.. fazla ozgurluk vermeye gerek yok, burasi ortadogu !! reis cok yasa, baas partisi cok yasa

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000