28 Mayıs 2015, Perşembe 15:30:18

Skylife'ta bu ay kim yazı yazacak?

THY’nin uçak içi dergisi SKY Life’ta geçen ay yaşanan yazı krizi bu ay tekrarlayacak mı? Bu ayki sayıda İlker Aycı mı Temel Kotil mi yazı yazacak?
  • Hangisi yazarsa yazsın. Kim okuyor ki? Birbirinizi yiyin işte.
  • Ya bunlar kendi aralarında bile kavga ediyor. Hadi deve kesip bağırsak falı bakalım kim yazsın diye
  • Ayyyyy banene ya banene açim ac " karnim aç kim yazarsa yazsin!!!! Karnim aç param yok o yok bu yok şu yok karnim ac kardeşler kahvatida 3 yumurta yiyip aksama kadar idare ediyorum neyin kavgasi bu!!! İkisinide seviyorum allah onlara daha cok şans versin islerinde basari diliyorum ulkemizi hava yolumuzu buyutsunler o baki!!
  • singapur havayolları airbus330-300 durup dururken iki motoru birden arızalanıyor... 13.000 feet irtifa kaybediyorlar... sonra geri geliyor motorlar... görün şu haberleri artık http://atwonline.com/safety/singapore-airlines-a330-experiences-double-engine-failure?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter http://www.topix.com/business/airlines/2015/05/150528P37O9A http://trove.com/a/We-asked-pilots-what-happens-when-a-jet-loses-both-its-engines-%E2%80%94-as-happened-with-Singapore-Airlines.IYFff?utm_campaign=hosted&utm_medium=twitter&utm_source=sns

THY’nin uçak içi dergisi SKY Life’ta geçen ay yaşanan yazı krizi bu ay tekrarlayacak mı? Bu ayki sayıda İlker Aycı mı Temel Kotil mi yazı yazacak?

Türk Hava Yolları’nda Skylife dergisinin Mayıs sayısında yaşanan yazı krizi, THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ile Genel Müdür Temel Kotil arasında gerginlik olarak yorumlanmıştı.

Yeni yılın ilk sayısı hariç diğer aylarda sadece Genel Müdür Skylife dergisinde yazı kaleme alırken Mayıs sayısında yeni yönetim kurulu başkanı İlker Aycı da yazısıyla okuyuculara merhaba demek istemişti.

THY’de yazı krizi olarak yorumlanan olay sonrası Skylife dergisinin basımı gecikmiş, bu durum reklam verenlerin tepkisine neden olmuştu. Ancak Airporthaber’in edindiği bilgiye göre, yazı krizinin sanıldığı gibi ikili arasında yaşanan sorundan kaynaklanmadığı, Aycı’nın yazısının geç hazırlanmasından dolayı baskının geciktiği anlaşıldı.

Geçen ay yaşanan krizin bu ay tekrarlanıp tekrarlanmayacağı da merak konusu oldu. İlker Aycı’nın bu sayıda da yazı yazması beklentisi ortaya çıkarken son rötuşları yapılan dergide bu ay sadece Genel Müdür Temel Kotil’in yazısının yer alacağı belirtildi.

İlker Aycı’nın tıpkı eskiden olduğu gibi sadece yeni yılın ilk sayısındaki dergide yazısını kaleme alacağı öğrenildi.

THY’nin uçak içi dergisi Skylife’ın yeni sayısı 1 Haziran Pazartesi gününden itibaren uçaklardaki yerini alacak.

©AirportHaber

Skylife'ta bu ay kim yazı yazacak?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Hangisi yazarsa yazsın. Kim okuyor ki? Birbirinizi yiyin işte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ya bunlar kendi aralarında bile kavga ediyor. Hadi deve kesip bağırsak falı bakalım kim yazsın diye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ayyyyy banene ya banene açim ac " karnim aç kim yazarsa yazsin!!!! Karnim aç param yok o yok bu yok şu yok karnim ac kardeşler kahvatida 3 yumurta yiyip aksama kadar idare ediyorum neyin kavgasi bu!!! İkisinide seviyorum allah onlara daha cok şans versin islerinde basari diliyorum ulkemizi hava yolumuzu buyutsunler o baki!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grill ~ 3 yıl önce
Karni açmis, ama "ayfon" uygulamasindan airport habere yorum yazmaktan da geri durmuyor :p
haber ~ 3 yıl önce
singapur havayolları airbus330-300 durup dururken iki motoru birden arızalanıyor... 13.000 feet irtifa kaybediyorlar... sonra geri geliyor motorlar... görün şu haberleri artık http://atwonline.com/safety/singapore-airlines-a330-experiences-double-engine-failure?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter http://www.topix.com/business/airlines/2015/05/150528P37O9A http://trove.com/a/We-asked-pilots-what-happens-when-a-jet-loses-both-its-engines-%E2%80%94-as-happened-with-Singapore-Airlines.IYFff?utm_campaign=hosted&utm_medium=twitter&utm_source=sns

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000