15 Temmuz 2016, Cuma 10:54:24

Skyjet teknisyen arıyor

İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum ve Ankara’da teknik bakım hizmeti vermeye hazırlanan Skyjet, yetkili teknisyenler aradığını duyurdu.
  • Arkadaşlar yuh diyorum !! Sizin içinizden biri için seviyesiz yorumlarınızı kınıyorum. Yarın aynı cesareti siz gösterebilirmisiniz merak ediyorum...
  • Buraya yorum olsun diye aleyhte yazı yazanlar skyjetin ne iş yaptığını, nelerle iştigal ettiğini bilmeden yazıyor heralde...
  • Buraya çıkan her paylaşımı eleştirmek, itibarsızlaştırmak, hakir görmek kendi hırsına yenik düşmüş, kimsenin yanında değer bulamamış kısıtlı bir sayıya aittir. Tabiki hepimiz kişisel ve kurumsal olumlu değerler kazandıracak eleştirilere açığız bundan memnun oluruz. Tekrar burada çıkan haberleri karalama adına doğru-yanlış, bilir-bilmez yazan şahısları kınıyorum. Sektörde hızlı büyüme ve nitelikli personel açığı giderek artış gösterirken kurumları karalamak yerine yapıcı-doğru eleştiriler, bulunduğunuz yer her neresiyse yapacağınız katma değerler,kin-öfke-intikam-hırs'ı bir kenara bırakıp daha güzel günlere azimle taşımayı diliyor saygılar sunuyorum.
  • SKYJET'in ödemiş olduğu toplam vergiyi ve 116 çalışanı bilmiyorsunda kasamızı nereden gördün? Siyasi desteğimiz olduğunu yazan arkadaşım, burada kuru kuru karalamak delikanlılık değil gel bizimle konuş soracağın bilmediğin bir konu varsa ve seviyeyi düşürme! SKYJET bir havacılık faaliyetleri yürüten firmadır iş yapmayacakmı? yaptığı işleri eleştiriyorsun. Son üç yıldır faaliyetleri apron dışında yürüten firma, kamuya ait hiç bir kurumla iş-sözleşme imzalamadı ve dışarıda faaliyet yürütürken bir çok insanı zan altında bırakmak burada sergilemeye çalıştığın imaja yakışmaz. Kendini piyasanın sahibiymiş gibi sanan arkadaşlarım ve teknisyen olduğunu söyleyen şahıslar; benim sizin gibi arkadaşım yok siz kendi dünyanızda kalın lütfen. Benim o kadar çok teknisyen arkadaşım ve destek veren insanlar var ki sizin varlığınız o klavyeden öte gidemez.

İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum ve Ankara’da teknik bakım hizmeti vermeye hazırlanan Skyjet, yetkili teknisyenler aradığını duyurdu.

İşadamı Mehmet Sait Yılmaz’a ait Skyjet, bakım ve eğitim hizmetleri vermek için kolları sıvadı. Atatürk Havalimanı genel havacılık apronunda kuruluş çalışmalarını sürdüren Skyjet, Airbus 320-321 ve Boeing 737 tipindeki uçaklara teknik bakım hizmeti verecek.

Kuruluş çalışmaları devam eden şirket, B1 ve B2 yetkisi bulunan teknisyenler aradığını duyurdu. Başvuruların info @skyjetim.com adresine mail atmaları istendi.

Skyjet’in İstanbul Atatürk Havalimanı dışında Sabiha Gökçen, Ankara, Antalya, İzmir ve Bodrum’da da teknik bakım faaliyeti vereceği belirtildi.

Skyjet teknisyen arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Davut ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar yuh diyorum !! Sizin içinizden biri için seviyesiz yorumlarınızı kınıyorum. Yarın aynı cesareti siz gösterebilirmisiniz merak ediyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tayyare ~ 2 yıl önce
Buraya yorum olsun diye aleyhte yazı yazanlar skyjetin ne iş yaptığını, nelerle iştigal ettiğini bilmeden yazıyor heralde...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SKYJET ~ 2 yıl önce
Buraya çıkan her paylaşımı eleştirmek, itibarsızlaştırmak, hakir görmek kendi hırsına yenik düşmüş, kimsenin yanında değer bulamamış kısıtlı bir sayıya aittir. Tabiki hepimiz kişisel ve kurumsal olumlu değerler kazandıracak eleştirilere açığız bundan memnun oluruz. Tekrar burada çıkan haberleri karalama adına doğru-yanlış, bilir-bilmez yazan şahısları kınıyorum. Sektörde hızlı büyüme ve nitelikli personel açığı giderek artış gösterirken kurumları karalamak yerine yapıcı-doğru eleştiriler, bulunduğunuz yer her neresiyse yapacağınız katma değerler,kin-öfke-intikam-hırs'ı bir kenara bırakıp daha güzel günlere azimle taşımayı diliyor saygılar sunuyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
SKYJET ~ 2 yıl önce
SKYJET'in ödemiş olduğu toplam vergiyi ve 116 çalışanı bilmiyorsunda kasamızı nereden gördün? Siyasi desteğimiz olduğunu yazan arkadaşım, burada kuru kuru karalamak delikanlılık değil gel bizimle konuş soracağın bilmediğin bir konu varsa ve seviyeyi düşürme! SKYJET bir havacılık faaliyetleri yürüten firmadır iş yapmayacakmı? yaptığı işleri eleştiriyorsun. Son üç yıldır faaliyetleri apron dışında yürüten firma, kamuya ait hiç bir kurumla iş-sözleşme imzalamadı ve dışarıda faaliyet yürütürken bir çok insanı zan altında bırakmak burada sergilemeye çalıştığın imaja yakışmaz. Kendini piyasanın sahibiymiş gibi sanan arkadaşlarım ve teknisyen olduğunu söyleyen şahıslar; benim sizin gibi arkadaşım yok siz kendi dünyanızda kalın lütfen. Benim o kadar çok teknisyen arkadaşım ve destek veren insanlar var ki sizin varlığınız o klavyeden öte gidemez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000