01 Eylül 2009, Salı 12:20:30

SkyEurope iflas bayrağını çekti...

SkyEurope, iflas başvurusunda bulundu.
  • Bu arada Ryanair SkyEurope'tan bilet alipta uçamayan yolculara yardim niteliginde 25 Euro'yu bilet satiyor ama SkyEurope biletini gösterme sartiyla.. Pegasus'te yapsin ;) Bilginize
  • 2007 yılının Avrupada en kaliteli low cost havayolu kim seçildi bilin bakalım : SKYEUROPE . Bir low cost havayolu şirketi kalite sunmaz ,sadece ve sadece ucuz bilet fiyatına güvenli uçurur . Bu temel felsefeyi Türkiyedeki " low cost" taşıyıcılara uygulayınca gelecekte kimlere ne olacağını bulabilirsiniz .
  • Pegasusun kötülüğünü isteyenler. Bedava kına dağıtılıyor. hemen kuyruğa girin. Tail commender.
  • Pegasus da adını duyurmak adına yaptığı ucuz etin yahnisi yenmez edası ile yakında iflas bayranığını göklerde dalgalandırır.

Orta Avrupa'nın en ucuz tarifeli havayolu şirketi olan SkyEurope, mevcut uçuşların bedelini karşılayamayacak durumda olduğunu açıklayarak iflas ettiğini duyurdu.

Şirketin 2 yıl öncesinde 60 milyon avroluk zarar ettiği biliniyordu.

SkyEurope Slovakya'ya ait özel bir low cost şirketiydi.

SkyEurope iflas bayrağını çekti...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 9 yıl önce
Bu arada Ryanair SkyEurope'tan bilet alipta uçamayan yolculara yardim niteliginde 25 Euro'yu bilet satiyor ama SkyEurope biletini gösterme sartiyla.. Pegasus'te yapsin ;) Bilginize

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
2007 yılının Avrupada en kaliteli low cost havayolu kim seçildi bilin bakalım : SKYEUROPE . Bir low cost havayolu şirketi kalite sunmaz ,sadece ve sadece ucuz bilet fiyatına güvenli uçurur . Bu temel felsefeyi Türkiyedeki " low cost" taşıyıcılara uygulayınca gelecekte kimlere ne olacağını bulabilirsiniz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Pegasusun kötülüğünü isteyenler. Bedava kına dağıtılıyor. hemen kuyruğa girin. Tail commender.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Pegasus da adını duyurmak adına yaptığı ucuz etin yahnisi yenmez edası ile yakında iflas bayranığını göklerde dalgalandırır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000